У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6816 Київ-Пас. — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6816 сполученням Київ-Пас. - Яготин відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.21 і прибуває на станцію Яготин о 19.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.21
Протасів Яр 17.26 1 хв  17.27 5 хв 
Київ-Деміївський 17.31 2 хв  17.33 10 хв 
Видубичі 17.36 3 хв  17.39 15 хв 
Лівий Берег 17.44 1 хв  17.44 23 хв 
Дарниця 17.48 4 хв  17.52 27 хв 
Фармацевтична 17.56 1 хв  17.56 35 хв 
Лісництво 17.59 1 хв  18.00 38 хв 
Ім. Георгія Кірпи 18.03 1 хв  18.04 42 хв 
Мала Олександрівка 18.07 1 хв  18.08 46 хв 
Чубинське 18.11 1 хв  18.12 50 хв 
Бориспіль 18.18 18 хв  18.36 57 хв 
Травнева 18.43 1 хв  18.44 1 г  22 хв 
Кучакове 18.46 1 хв  18.47 1 г  25 хв 
Новотроянда 18.53 1 хв  18.54 1 г  32 хв 
Селичівка 18.58 1 хв  18.59 1 г  37 хв 
Баришівка 19.02 1 хв  19.03 1 г  41 хв 
Коржі 19.06 1 хв  19.07 1 г  45 хв 
Жовтневий 19.12 1 хв  19.13 1 г  51 хв 
Березань 19.17 13 хв  19.30 1 г  56 хв 
Хмелевик 19.38 1 хв  19.39 2 г  17 хв 
Переяславська 19.45 1 хв  19.46 2 г  24 хв 
78 Км 19.50 1 хв  19.51 2 г  29 хв 
Ранковий 19.54 1 хв  19.54 2 г  33 хв 
Яготин 19.59 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6816 Київ-Пас. — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30