У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6817 Гребінка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6817 сполученням Гребінка - Київ-Пас. відправляється зі станції Гребінка о 15.36 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Дарниця, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 15.36
Слобода-Петрівка 15.43 1 хв  15.44 7 хв 
Паризька Комуна 15.48 1 хв  15.49 12 хв 
Мар'янівка 15.54 1 хв  15.55 18 хв 
Кононівка 16.04 1 хв  16.05 28 хв 
Богданівка 16.11 1 хв  16.12 35 хв 
Черняхівський 16.16 1 хв  16.17 40 хв 
Яготин 16.26 2 хв  16.28 50 хв 
Ранковий 16.33 1 хв  16.34 57 хв 
78 Км 16.37 1 хв  16.38 1 г  1 хв 
Переяславська 16.41 1 хв  16.42 1 г  5 хв 
Хмелевик 16.47 1 хв  16.48 1 г  11 хв 
Березань 16.54 1 хв  16.55 1 г  18 хв 
Жовтневий 16.59 1 хв  17.00 1 г  23 хв 
Коржі 17.05 1 хв  17.06 1 г  29 хв 
Баришівка 17.10 15 хв  17.25 1 г  34 хв 
Селичівка 17.30 1 хв  17.31 1 г  54 хв 
Новотроянда 17.35 1 хв  17.36 1 г  59 хв 
Кучакове 17.42 1 хв  17.43 2 г  6 хв 
Травнева 17.46 1 хв  17.46 2 г  10 хв 
Бориспіль 17.53 1 хв  17.54 2 г  17 хв 
Чубинське 18.00 1 хв  18.00 2 г  24 хв 
Мала Олександрівка 18.02 1 хв  18.03 2 г  26 хв 
Ім. Георгія Кірпи 18.06 1 хв  18.07 2 г  30 хв 
Лісництво 18.10 1 хв  18.11 2 г  34 хв 
ДВРЗ 18.16 1 хв  18.17 2 г  40 хв 
Депо Дарниця 18.19 1 хв  18.20 2 г  43 хв 
Дарниця 18.24 3 хв  18.27 2 г  48 хв 
Лівий Берег 18.32 1 хв  18.32 2 г  56 хв 
Видубичі 18.37 2 хв  18.39 3 г  1 хв 
Київ-Деміївський 18.42 1 хв  18.43 3 г  6 хв 
Протасів Яр 18.47 1 хв  18.48 3 г  11 хв 
Київ-Пас. 18.52 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6817 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031