У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6820 Київ-Пас. — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6820 сполученням Київ-Пас. - Яготин відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.16 і прибуває на станцію Яготин о 21.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.16
Протасів Яр 19.21 1 хв  19.22 5 хв 
Київ-Деміївський 19.26 1 хв  19.27 10 хв 
Видубичі 19.29 3 хв  19.32 13 хв 
Лівий Берег 19.36 1 хв  19.37 20 хв 
Дарниця 19.42 31 хв  20.13 26 хв 
Фармацевтична 20.16 1 хв  20.17 1 г 
Лісництво 20.20 1 хв  20.21 1 г  4 хв 
Ім. Георгія Кірпи 20.24 1 хв  20.25 1 г  8 хв 
Мала Олександрівка 20.29 1 хв  20.30 1 г  13 хв 
Чубинське 20.33 1 хв  20.34 1 г  17 хв 
Бориспіль 20.39 1 хв  20.40 1 г  23 хв 
Травнева 20.47 1 хв  20.48 1 г  31 хв 
Кучакове 20.51 1 хв  20.52 1 г  35 хв 
Новотроянда 20.58 1 хв  20.59 1 г  42 хв 
Селичівка 21.03 1 хв  21.04 1 г  47 хв 
Баришівка 21.07 1 хв  21.08 1 г  51 хв 
Коржі 21.11 1 хв  21.12 1 г  55 хв 
Жовтневий 21.17 1 хв  21.18 2 г  1 хв 
Березань 21.22 1 хв  21.23 2 г  6 хв 
Хмелевик 21.29 1 хв  21.30 2 г  13 хв 
Переяславська 21.36 1 хв  21.37 2 г  20 хв 
78 Км 21.40 1 хв  21.41 2 г  24 хв 
Ранковий 21.44 1 хв  21.45 2 г  28 хв 
Яготин 21.52 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6820 Київ-Пас. — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31