У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6822 Гракове — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6822 сполученням Гракове - Харків-Левада відправляється зі станції Гракове о 10.57 і прибуває на станцію Харків-Левада о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ковильний, Малинівка, Дачі, Покровка, Мохнач, 13 Км, 5 Км, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

07.03.2019р. відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 10.57
Зелена Роща 11.01 1 хв  11.02 4 хв 
Ковильний 11.05 1 хв  11.06 8 хв 
Коробочкине 11.10 1 хв  11.11 13 хв 
Малинівка 11.14 1 хв  11.15 17 хв 
Чугуїв 11.22 1 хв  11.23 25 хв 
Дачі 11.27 1 хв  11.28 30 хв 
Есхар 11.33 1 хв  11.34 36 хв 
Покровка 11.36 1 хв  11.37 39 хв 
41 Км 11.40 1 хв  11.41 43 хв 
Мохнач 11.45 1 хв  11.46 48 хв 
Зелений Колодязь 11.50 1 хв  11.51 53 хв 
13 Км 11.55 1 хв  11.56 58 хв 
Тернове 12.01 1 хв  12.02 1 г  4 хв 
5 Км 12.07 1 хв  12.08 1 г  10 хв 
3 Км 12.11 1 хв  12.12 1 г  14 хв 
Безлюдівка 12.17 1 хв  12.18 1 г  20 хв 
Передвузлова 12.24 1 хв  12.25 1 г  27 хв 
Основа 12.30 3 хв  12.33 1 г  33 хв 
Харків-Вантажний 12.37 1 хв  12.38 1 г  40 хв 
Верещаківка-Левадська 12.42 1 хв  12.43 1 г  45 хв 
Харків-Левада 12.48 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6822 Гракове — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031