У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6822 Гракове — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6822 сполученням Гракове - Харків-Левада відправляється зі станції Гракове о 10.57 і прибуває на станцію Харків-Левада о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ковильний, Малинівка, Дачі, Покровка, Мохнач, 13 Км, 5 Км, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

29,30,31/05,01,02,03/06 відпр.ст.Коробочкино 11.31хв,приб.ст.Х-Левада 13.08хв,ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 10.57
Зелена Роща 11.01 1 хв  11.02 4 хв 
Ковильний 11.05 1 хв  11.06 8 хв 
Коробочкине 11.10 1 хв  11.11 13 хв 
Малинівка 11.14 1 хв  11.15 17 хв 
Чугуїв 11.22 1 хв  11.23 25 хв 
Дачі 11.27 1 хв  11.28 30 хв 
Есхар 11.33 1 хв  11.34 36 хв 
Покровка 11.36 1 хв  11.37 39 хв 
41 Км 11.40 1 хв  11.41 43 хв 
Мохнач 11.45 1 хв  11.46 48 хв 
Зелений Колодязь 11.50 1 хв  11.51 53 хв 
13 Км 11.55 1 хв  11.56 58 хв 
Тернове 12.01 1 хв  12.02 1 г  4 хв 
5 Км 12.07 1 хв  12.08 1 г  10 хв 
3 Км 12.11 1 хв  12.12 1 г  14 хв 
Безлюдівка 12.17 1 хв  12.18 1 г  20 хв 
Передвузлова 12.24 1 хв  12.25 1 г  27 хв 
Основа 12.30 3 хв  12.33 1 г  33 хв 
Харків-Вантажний 12.37 1 хв  12.38 1 г  40 хв 
Верещаківка-Левадська 12.42 1 хв  12.43 1 г  45 хв 
Харків-Левада 12.48 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6822 Гракове — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031