У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6822 Гракове — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6822 сполученням Гракове - Харків-Левада відправляється зі станції Гракове о 10.57 і прибуває на станцію Харків-Левада о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ковильний, Малинівка, Дачі, Покровка, Мохнач, 13 Км, 5 Км, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 10.57
Зелена Роща 11.01 1 хв  11.02 4 хв 
Ковильний 11.05 1 хв  11.06 8 хв 
Коробочкине 11.10 1 хв  11.11 13 хв 
Малинівка 11.14 1 хв  11.15 17 хв 
Чугуїв 11.22 1 хв  11.23 25 хв 
Дачі 11.27 1 хв  11.28 30 хв 
Есхар 11.33 1 хв  11.34 36 хв 
Покровка 11.36 1 хв  11.37 39 хв 
41 Км 11.40 1 хв  11.41 43 хв 
Мохнач 11.45 1 хв  11.46 48 хв 
Зелений Колодязь 11.50 1 хв  11.51 53 хв 
13 Км 11.55 1 хв  11.56 58 хв 
Тернове 12.01 1 хв  12.02 1 г  4 хв 
5 Км 12.07 1 хв  12.08 1 г  10 хв 
3 Км 12.11 1 хв  12.12 1 г  14 хв 
Безлюдівка 12.17 1 хв  12.18 1 г  20 хв 
Передвузлова 12.24 1 хв  12.25 1 г  27 хв 
Основа 12.30 3 хв  12.33 1 г  33 хв 
Харків-Вантажний 12.37 1 хв  12.38 1 г  40 хв 
Верещаківка-Левадська 12.42 1 хв  12.43 1 г  45 хв 
Харків-Левада 12.48 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6822 Гракове — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції