У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6830 Гракове — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6830 сполученням Гракове - Харків-Левада відправляється зі станції Гракове о 19.32 і прибуває на станцію Харків-Левада о 21.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ковильний, 20 Км, Занки, Геніївка, Зміїв, Дружний, Звидки, Васищеве, Удянська, ЕЦ-2, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 19.32
Зелена Роща 19.36 1 хв  19.37 4 хв 
Ковильний 19.40 1 хв  19.41 8 хв 
Коробочкине 19.46 1 хв  19.47 14 хв 
20 Км 19.54 1 хв  19.55 22 хв 
Скрипаї 20.05 1 хв  20.06 33 хв 
Занки 20.21 2 хв  20.23 49 хв 
Будинок Відпочинку 20.27 1 хв  20.28 55 хв 
Геніївка 20.31 1 хв  20.32 59 хв 
Зидьки 20.33 1 хв  20.34 1 г  1 хв 
Зміїв 20.40 1 хв  20.41 1 г  8 хв 
Левківка 20.46 1 хв  20.47 1 г  14 хв 
Дружний 20.50 1 хв  20.51 1 г  18 хв 
Аксютівка 20.53 1 хв  20.54 1 г  21 хв 
Звидки 20.58 1 хв  20.59 1 г  26 хв 
Борівська-Південна 21.02 1 хв  21.03 1 г  30 хв 
Васищеве 21.06 1 хв  21.07 1 г  34 хв 
Жихор 21.10 1 хв  21.11 1 г  38 хв 
Удянська 21.14 1 хв  21.15 1 г  42 хв 
Безлюдівка 21.18 1 хв  21.19 1 г  46 хв 
ЕЦ-2 21.23 1 хв  21.24 1 г  51 хв 
Передвузлова 21.26 1 хв  21.27 1 г  54 хв 
Основа 21.32 1 хв  21.33 2 г 
Харків-Вантажний 21.37 1 хв  21.38 2 г  5 хв 
Верещаківка-Левадська 21.41 1 хв  21.42 2 г  9 хв 
Харків-Левада 21.47 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6830 Гракове — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031