У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6842/6841 Бердянськ — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6842/6841 сполученням Бердянськ - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Бердянськ о 23.30 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Єлизаветівка, Синя Гора, Коагулянт, 266 Км, Оріхівська, Обща, Фісаки, Кирпотине, Ростуща.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 23.30
Берда 23.42 2 хв  23.44 12 хв 
Трояни 00.08 2 хв  00.10 38 хв 
Єлизаветівка 00.41 2 хв  00.43 1 г  11 хв 
Нельгівка 01.06 2 хв  01.08 1 г  36 хв 
Верхній Токмак-1 01.42 2 хв  01.44 2 г  12 хв 
Синя Гора 01.59 2 хв  02.01 2 г  29 хв 
Кирилівка 02.12 2 хв  02.14 2 г  42 хв 
Пологи 02.40 57 хв  03.37 3 г  10 хв 
Коагулянт 03.45 2 хв  03.47 4 г  15 хв 
Челюскін 03.54 2 хв  03.56 4 г  24 хв 
Новокарлівка 04.03 2 хв  04.05 4 г  33 хв 
266 Км 04.10 2 хв  04.12 4 г  40 хв 
Мала Токмачка 04.21 10 хв  04.31 4 г  51 хв 
Судинська Балка 04.38 2 хв  04.40 5 г  8 хв 
Оріхівська 04.48 2 хв  04.50 5 г  18 хв 
242 Км 04.59 2 хв  05.01 5 г  29 хв 
237 Км 05.06 2 хв  05.08 5 г  36 хв 
Обща 05.14 2 хв  05.16 5 г  44 хв 
Росинка 05.23 2 хв  05.25 5 г  53 хв 
227 Км 05.29 3 хв  05.32 5 г  59 хв 
Фісаки 05.40 7 хв  05.47 6 г  10 хв 
213 Км 05.58 2 хв  06.00 6 г  28 хв 
211 км 06.03 2 хв  06.05 6 г  33 хв 
Кирпотине 06.13 2 хв  06.15 6 г  43 хв 
202 Км 06.20 2 хв  06.22 6 г  50 хв 
Лежине 06.30 2 хв  06.32 7 г 
Ростуща 06.44 2 хв  06.46 7 г  14 хв 
Передатна 06.54 2 хв  06.56 7 г  24 хв 
Запоріжжя-2 07.05 7 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6842/6841 Бердянськ — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031