У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6844 Запоріжжя-2 — Пологи Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6844 сполученням Запоріжжя-2 - Пологи відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 09.10 і прибуває на станцію Пологи о 12.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ростуща, 202 Км, 211 км, Фісаки, Росинка, 237 Км, Оріхівська, Мала Токмачка, Новокарлівка, Коагулянт.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 09.10
Передатна 09.20 2 хв  09.22 10 хв 
Ростуща 09.31 2 хв  09.33 21 хв 
Лежине 09.45 2 хв  09.47 35 хв 
202 Км 09.57 2 хв  09.59 47 хв 
Кирпотине 10.05 2 хв  10.07 55 хв 
211 км 10.15 2 хв  10.17 1 г  5 хв 
213 Км 10.20 2 хв  10.22 1 г  10 хв 
Фісаки 10.33 2 хв  10.35 1 г  23 хв 
227 Км 10.44 2 хв  10.46 1 г  34 хв 
Росинка 10.50 2 хв  10.52 1 г  40 хв 
Обща 11.00 2 хв  11.02 1 г  50 хв 
237 Км 11.08 2 хв  11.10 1 г  58 хв 
242 Км 11.15 2 хв  11.17 2 г  5 хв 
Оріхівська 11.26 2 хв  11.28 2 г  16 хв 
Судинська Балка 11.36 2 хв  11.38 2 г  26 хв 
Мала Токмачка 11.45 10 хв  11.55 2 г  35 хв 
266 Км 12.04 2 хв  12.06 2 г  54 хв 
Новокарлівка 12.10 2 хв  12.12 3 г 
Челюскін 12.20 2 хв  12.22 3 г  10 хв 
Коагулянт 12.29 2 хв  12.31 3 г  19 хв 
Пологи 12.39 3 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6844 Запоріжжя-2 — Пологи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031