У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6850/6849 Бердянськ — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6850/6849 сполученням Бердянськ - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Бердянськ о 09.30 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 18.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Єлизаветівка, Синя Гора, Коагулянт, 266 Км, Оріхівська, Обща, Фісаки, Кирпотине, Ростуща.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 09.30
Берда 09.47 2 хв  09.49 17 хв 
Трояни 10.13 7 хв  10.20 43 хв 
Єлизаветівка 10.51 2 хв  10.53 1 г  21 хв 
Нельгівка 11.16 7 хв  11.23 1 г  46 хв 
Верхній Токмак-1 11.57 2 хв  11.59 2 г  27 хв 
Синя Гора 12.14 2 хв  12.16 2 г  44 хв 
Кирилівка 12.27 2 хв  12.29 2 г  57 хв 
Пологи 12.55 2 г 35 хв  15.30 3 г  25 хв 
Коагулянт 15.38 2 хв  15.40 6 г  8 хв 
Челюскін 15.47 2 хв  15.49 6 г  17 хв 
Новокарлівка 15.57 2 хв  15.59 6 г  27 хв 
266 Км 16.04 2 хв  16.06 6 г  34 хв 
Мала Токмачка 16.15 10 хв  16.25 6 г  45 хв 
Судинська Балка 16.32 2 хв  16.34 7 г  2 хв 
Оріхівська 16.42 2 хв  16.44 7 г  12 хв 
242 Км 16.53 2 хв  16.55 7 г  23 хв 
237 Км 17.00 2 хв  17.02 7 г  30 хв 
Обща 17.08 2 хв  17.10 7 г  38 хв 
Росинка 17.17 2 хв  17.19 7 г  47 хв 
227 Км 17.24 2 хв  17.26 7 г  54 хв 
Фісаки 17.34 2 хв  17.36 8 г  4 хв 
213 Км 17.47 2 хв  17.49 8 г  17 хв 
211 км 17.52 2 хв  17.54 8 г  22 хв 
Кирпотине 18.02 2 хв  18.04 8 г  32 хв 
202 Км 18.09 2 хв  18.11 8 г  39 хв 
Лежине 18.19 2 хв  18.21 8 г  49 хв 
Ростуща 18.33 2 хв  18.35 9 г  3 хв 
Передатна 18.43 2 хв  18.45 9 г  13 хв 
Запоріжжя-2 18.54 9 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6850/6849 Бердянськ — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930