У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6851/6861 Харків-Пас. — Дубове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6851/6861 сполученням Харків-Пас. - Дубове відправляється зі станції Харків-Пас. о 05.31 і прибуває на станцію Дубове о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Артемівка, Єзерська, Першотравневий, Клименівка, Берека, 878 Км, Шульське, Прядкін, Лозова, 950 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 05.31
Новоселівка 05.36 1 хв  05.37 5 хв 
Липовий Гай 05.41 2 хв  05.43 10 хв 
Покотилівка 05.48 1 хв  05.49 17 хв 
Високий 05.55 1 хв  05.56 24 хв 
Зелений Гай 05.58 1 хв  05.59 27 хв 
Південний 06.01 1 хв  06.02 30 хв 
Комарівка 06.04 2 хв  06.06 33 хв 
Артемівка 06.10 1 хв  06.11 39 хв 
Мерефа 06.16 2 хв  06.18 45 хв 
Міст 06.23 1 хв  06.24 52 хв 
Селекційна 06.27 1 хв  06.28 56 хв 
Єзерська 06.33 1 хв  06.34 1 г  2 хв 
Липкуватівка 06.37 1 хв  06.38 1 г  6 хв 
Бірки 06.44 1 хв  06.45 1 г  13 хв 
829 Км 06.50 1 хв  06.51 1 г  19 хв 
Першотравневий 06.54 1 хв  06.55 1 г  23 хв 
Шурине 06.59 1 хв  07.00 1 г  28 хв 
Широніне 07.04 1 хв  07.05 1 г  33 хв 
Безпалівка 07.09 9 хв  07.18 1 г  38 хв 
Клименівка 07.23 1 хв  07.24 1 г  52 хв 
Новоберецька 07.26 1 хв  07.27 1 г  55 хв 
Північ 07.31 1 хв  07.32 2 г 
Трійчате 07.35 1 хв  07.36 2 г  4 хв 
Берека 07.41 1 хв  07.42 2 г  10 хв 
865 07.46 1 хв  07.47 2 г  15 хв 
Лихачове 07.51 1 хв  07.52 2 г  20 хв 
872 Км 07.56 1 хв  07.57 2 г  25 хв 
878 Км 08.00 1 хв  08.01 2 г  29 хв 
Перемога 08.03 1 хв  08.04 2 г  32 хв 
Біляївка 08.09 1 хв  08.10 2 г  38 хв 
Роздольський 08.15 1 хв  08.16 2 г  44 хв 
Шульське 08.19 1 хв  08.20 2 г  48 хв 
Краснопавлівка 08.23 1 хв  08.24 2 г  52 хв 
Відпочинок 08.31 1 хв  08.32 3 г 
Герсеванівський 08.36 1 хв  08.37 3 г  5 хв 
Прядкін 08.42 1 хв  08.43 3 г  11 хв 
Панютине 08.49 1 хв  08.50 3 г  18 хв 
Хлібна 08.53 1 хв  08.54 3 г  22 хв 
Заводська 08.56 1 хв  08.57 3 г  25 хв 
Лозова 09.00 14 хв  09.14 3 г  29 хв 
934 Км 09.26 1 хв  09.27 3 г  55 хв 
Рудаєве 09.31 1 хв  09.32 4 г 
Близнюки 09.36 1 хв  09.37 4 г  5 хв 
950 Км 09.41 1 хв  09.42 4 г  10 хв 
Бурбулатове 09.46 1 хв  09.47 4 г  15 хв 
Дубове 09.55 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6851/6861 Харків-Пас. — Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31