У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6851-6861 Харків-Пас. — Дубове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6851-6861 сполученням Харків-Пас. - Дубове відправляється зі станції Харків-Пас. о 05.54 і прибуває на станцію Дубове о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Високий, Артемівка, Єзерська, Першотравневий, Клименівка, Берека, 878 Км, Шульське, Прядкін, Лозова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 05.54
Новоселівка 05.59 1 хв  06.00 5 хв 
Липовий Гай 06.04 2 хв  06.06 10 хв 
Покотилівка 06.11 1 хв  06.12 17 хв 
Високий 06.18 1 хв  06.19 24 хв 
Зелений Гай 06.21 1 хв  06.22 27 хв 
Південний 06.24 1 хв  06.25 30 хв 
Комарівка 06.27 2 хв  06.29 33 хв 
Артемівка 06.33 1 хв  06.34 39 хв 
Мерефа 06.39 2 хв  06.41 45 хв 
Міст 06.46 1 хв  06.47 52 хв 
Селекційна 06.50 1 хв  06.51 56 хв 
Єзерська 06.56 1 хв  06.57 1 г  2 хв 
Липкуватівка 07.00 1 хв  07.01 1 г  6 хв 
Бірки 07.07 1 хв  07.08 1 г  13 хв 
829 Км 07.13 1 хв  07.14 1 г  19 хв 
Першотравневий 07.17 1 хв  07.18 1 г  23 хв 
Шурине 07.22 1 хв  07.23 1 г  28 хв 
Широніне 07.27 1 хв  07.28 1 г  33 хв 
Безпалівка 07.33 1 хв  07.34 1 г  39 хв 
Клименівка 07.40 1 хв  07.41 1 г  46 хв 
Новоберецька 07.43 1 хв  07.44 1 г  49 хв 
Північ 07.48 1 хв  07.49 1 г  54 хв 
Трійчате 07.52 1 хв  07.53 1 г  58 хв 
Берека 07.59 1 хв  08.00 2 г  5 хв 
865 08.04 1 хв  08.05 2 г  10 хв 
Лихачове 08.09 1 хв  08.10 2 г  15 хв 
872 Км 08.16 1 хв  08.17 2 г  22 хв 
878 Км 08.21 1 хв  08.22 2 г  27 хв 
Перемога 08.26 1 хв  08.27 2 г  32 хв 
Біляївка 08.31 1 хв  08.32 2 г  37 хв 
Роздольський 08.39 1 хв  08.40 2 г  45 хв 
Шульське 08.45 1 хв  08.46 2 г  51 хв 
Краснопавлівка 08.49 1 хв  08.50 2 г  55 хв 
Відпочинок 08.58 1 хв  08.59 3 г  4 хв 
Герсеванівський 09.03 1 хв  09.04 3 г  9 хв 
Прядкін 09.09 1 хв  09.10 3 г  15 хв 
Панютине 09.16 1 хв  09.17 3 г  22 хв 
Хлібна 09.20 1 хв  09.21 3 г  26 хв 
Заводська 09.24 1 хв  09.25 3 г  30 хв 
Лозова 09.28 1 хв  09.29 3 г  34 хв 
Близнюки 09.50 1 хв  09.51 3 г  56 хв 
Дубове 10.08 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6851-6861 Харків-Пас. — Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції