У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6851-6861 Харків-Пас. — Дубове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6851-6861 сполученням Харків-Пас. - Дубове відправляється зі станції Харків-Пас. о 05.46 і прибуває на станцію Дубове о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Артемівка, Єзерська, Першотравневий, Клименівка, Берека, 878 Км, Шульське, Прядкін, Лозова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 05.46
Новоселівка 05.51 1 хв  05.52 5 хв 
Липовий Гай 05.56 2 хв  05.58 10 хв 
Покотилівка 06.03 1 хв  06.04 17 хв 
Високий 06.10 1 хв  06.11 24 хв 
Зелений Гай 06.13 1 хв  06.14 27 хв 
Південний 06.16 1 хв  06.17 30 хв 
Комарівка 06.19 2 хв  06.21 33 хв 
Артемівка 06.25 1 хв  06.26 39 хв 
Мерефа 06.31 2 хв  06.33 45 хв 
Міст 06.38 1 хв  06.39 52 хв 
Селекційна 06.42 1 хв  06.43 56 хв 
Єзерська 06.48 1 хв  06.49 1 г  2 хв 
Липкуватівка 06.52 1 хв  06.53 1 г  6 хв 
Бірки 06.59 8 хв  07.07 1 г  13 хв 
829 Км 07.12 1 хв  07.13 1 г  26 хв 
Першотравневий 07.16 1 хв  07.17 1 г  30 хв 
Шурине 07.21 1 хв  07.22 1 г  35 хв 
Широніне 07.26 1 хв  07.27 1 г  40 хв 
Безпалівка 07.32 1 хв  07.33 1 г  46 хв 
Клименівка 07.39 1 хв  07.40 1 г  53 хв 
Новоберецька 07.42 1 хв  07.43 1 г  56 хв 
Північ 07.47 1 хв  07.48 2 г  1 хв 
Трійчате 07.51 1 хв  07.52 2 г  5 хв 
Берека 07.58 1 хв  07.59 2 г  12 хв 
865 08.03 1 хв  08.04 2 г  17 хв 
Лихачове 08.08 1 хв  08.09 2 г  22 хв 
872 Км 08.15 1 хв  08.16 2 г  29 хв 
878 Км 08.20 1 хв  08.21 2 г  34 хв 
Перемога 08.25 1 хв  08.26 2 г  39 хв 
Біляївка 08.30 1 хв  08.31 2 г  44 хв 
Роздольський 08.38 1 хв  08.39 2 г  52 хв 
Шульське 08.44 1 хв  08.45 2 г  58 хв 
Краснопавлівка 08.48 1 хв  08.49 3 г  2 хв 
Відпочинок 08.57 1 хв  08.58 3 г  11 хв 
Герсеванівський 09.02 1 хв  09.03 3 г  16 хв 
Прядкін 09.08 1 хв  09.09 3 г  22 хв 
Панютине 09.15 1 хв  09.16 3 г  29 хв 
Хлібна 09.19 1 хв  09.20 3 г  33 хв 
Заводська 09.23 1 хв  09.24 3 г  37 хв 
Лозова 09.27 2 хв  09.29 3 г  41 хв 
Близнюки 09.50 1 хв  09.51 4 г  4 хв 
Дубове 10.08 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6851-6861 Харків-Пас. — Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031