У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6851-6861 Харків-Пас. — Дубове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6851-6861 сполученням Харків-Пас. - Дубове відправляється зі станції Харків-Пас. о 05.50 і прибуває на станцію Дубове о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Артемівка, Єзерська, Першотравневий, Клименівка, Берека, 878 Км, Шульське, Прядкін, Лозова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 05.50
Новоселівка 05.55 1 хв  05.56 5 хв 
Липовий Гай 06.00 2 хв  06.02 10 хв 
Покотилівка 06.07 1 хв  06.08 17 хв 
Високий 06.14 1 хв  06.15 24 хв 
Зелений Гай 06.17 1 хв  06.18 27 хв 
Південний 06.20 1 хв  06.21 30 хв 
Комарівка 06.23 2 хв  06.25 33 хв 
Артемівка 06.29 1 хв  06.30 39 хв 
Мерефа 06.35 2 хв  06.37 45 хв 
Міст 06.42 1 хв  06.43 52 хв 
Селекційна 06.46 1 хв  06.47 56 хв 
Єзерська 06.52 1 хв  06.53 1 г  2 хв 
Липкуватівка 06.56 1 хв  06.57 1 г  6 хв 
Бірки 07.03 1 хв  07.04 1 г  13 хв 
829 Км 07.09 1 хв  07.10 1 г  19 хв 
Першотравневий 07.13 1 хв  07.14 1 г  23 хв 
Шурине 07.18 1 хв  07.19 1 г  28 хв 
Широніне 07.23 1 хв  07.24 1 г  33 хв 
Безпалівка 07.29 1 хв  07.30 1 г  39 хв 
Клименівка 07.36 1 хв  07.37 1 г  46 хв 
Новоберецька 07.39 1 хв  07.40 1 г  49 хв 
Північ 07.44 1 хв  07.45 1 г  54 хв 
Трійчате 07.48 1 хв  07.49 1 г  58 хв 
Берека 07.55 1 хв  07.56 2 г  5 хв 
865 08.00 1 хв  08.01 2 г  10 хв 
Лихачове 08.05 1 хв  08.06 2 г  15 хв 
872 Км 08.12 1 хв  08.13 2 г  22 хв 
878 Км 08.17 1 хв  08.18 2 г  27 хв 
Перемога 08.22 1 хв  08.23 2 г  32 хв 
Біляївка 08.27 1 хв  08.28 2 г  37 хв 
Роздольський 08.35 1 хв  08.36 2 г  45 хв 
Шульське 08.41 1 хв  08.42 2 г  51 хв 
Краснопавлівка 08.45 1 хв  08.46 2 г  55 хв 
Відпочинок 08.54 1 хв  08.55 3 г  4 хв 
Герсеванівський 08.59 1 хв  09.00 3 г  9 хв 
Прядкін 09.05 1 хв  09.06 3 г  15 хв 
Панютине 09.12 1 хв  09.13 3 г  22 хв 
Хлібна 09.16 1 хв  09.17 3 г  26 хв 
Заводська 09.20 1 хв  09.21 3 г  30 хв 
Лозова 09.24 5 хв  09.29 3 г  34 хв 
Близнюки 09.50 1 хв  09.51 4 г 
Дубове 10.08 4 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6851-6861 Харків-Пас. — Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031