У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6851-6861 Харків-Пас. — Дубове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6851-6861 сполученням Харків-Пас. - Дубове відправляється зі станції Харків-Пас. о 05.43 і прибуває на станцію Дубове о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Артемівка, Єзерська, Першотравневий, Клименівка, Берека, 878 Км, Шульське, Прядкін, Лозова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 05.43
Новоселівка 05.48 1 хв  05.49 5 хв 
Липовий Гай 05.53 2 хв  05.55 10 хв 
Покотилівка 06.00 1 хв  06.01 17 хв 
Високий 06.07 1 хв  06.08 24 хв 
Зелений Гай 06.10 1 хв  06.11 27 хв 
Південний 06.13 1 хв  06.14 30 хв 
Комарівка 06.16 2 хв  06.18 33 хв 
Артемівка 06.22 1 хв  06.23 39 хв 
Мерефа 06.28 2 хв  06.30 45 хв 
Міст 06.35 1 хв  06.36 52 хв 
Селекційна 06.39 1 хв  06.40 56 хв 
Єзерська 06.45 1 хв  06.46 1 г  2 хв 
Липкуватівка 06.49 1 хв  06.50 1 г  6 хв 
Бірки 06.56 1 хв  06.57 1 г  13 хв 
829 Км 07.02 1 хв  07.03 1 г  19 хв 
Першотравневий 07.06 1 хв  07.07 1 г  23 хв 
Шурине 07.11 1 хв  07.12 1 г  28 хв 
Широніне 07.16 1 хв  07.17 1 г  33 хв 
Безпалівка 07.22 1 хв  07.23 1 г  39 хв 
Клименівка 07.29 1 хв  07.30 1 г  46 хв 
Новоберецька 07.32 1 хв  07.33 1 г  49 хв 
Північ 07.37 1 хв  07.38 1 г  54 хв 
Трійчате 07.41 1 хв  07.42 1 г  58 хв 
Берека 07.48 1 хв  07.49 2 г  5 хв 
865 07.53 1 хв  07.54 2 г  10 хв 
Лихачове 07.58 1 хв  07.59 2 г  15 хв 
872 Км 08.05 1 хв  08.06 2 г  22 хв 
878 Км 08.10 1 хв  08.11 2 г  27 хв 
Перемога 08.15 1 хв  08.16 2 г  32 хв 
Біляївка 08.20 1 хв  08.21 2 г  37 хв 
Роздольський 08.28 1 хв  08.29 2 г  45 хв 
Шульське 08.34 1 хв  08.35 2 г  51 хв 
Краснопавлівка 08.38 1 хв  08.39 2 г  55 хв 
Відпочинок 08.47 1 хв  08.48 3 г  4 хв 
Герсеванівський 08.52 1 хв  08.53 3 г  9 хв 
Прядкін 08.58 1 хв  08.59 3 г  15 хв 
Панютине 09.05 1 хв  09.06 3 г  22 хв 
Хлібна 09.09 1 хв  09.10 3 г  26 хв 
Заводська 09.13 1 хв  09.14 3 г  30 хв 
Лозова 09.17 2 хв  09.19 3 г  34 хв 
Близнюки 09.41 1 хв  09.42 3 г  58 хв 
Дубове 10.00 4 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6851-6861 Харків-Пас. — Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728