У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6852/6851 Запоріжжя-1 — Бердянськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6852/6851 сполученням Запоріжжя-1 - Бердянськ відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 20.50 і прибуває на станцію Бердянськ о 06.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ростуща, Кирпотине, Фісаки, Обща, Оріхівська, 266 Км, Коагулянт, Синя Гора, Єлизаветівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 20.50
Запоріжжя-2 21.00 32 хв  21.32 10 хв 
Передатна 21.42 2 хв  21.44 52 хв 
Ростуща 21.53 2 хв  21.55 1 г  3 хв 
Лежине 22.07 2 хв  22.09 1 г  17 хв 
202 Км 22.19 2 хв  22.21 1 г  29 хв 
Кирпотине 22.27 12 хв  22.39 1 г  37 хв 
211 км 22.47 2 хв  22.49 1 г  57 хв 
213 Км 22.52 2 хв  22.54 2 г  2 хв 
Фісаки 23.05 2 хв  23.07 2 г  15 хв 
227 Км 23.16 2 хв  23.18 2 г  26 хв 
Росинка 23.22 2 хв  23.24 2 г  32 хв 
Обща 23.32 2 хв  23.34 2 г  42 хв 
237 Км 23.40 2 хв  23.42 2 г  50 хв 
242 Км 23.47 2 хв  23.49 2 г  57 хв 
Оріхівська 23.58 2 хв  00.00 3 г  8 хв 
Судинська Балка 00.08 2 хв  00.10 3 г  18 хв 
Мала Токмачка 00.17 2 хв  00.19 3 г  27 хв 
266 Км 00.28 2 хв  00.30 3 г  38 хв 
Новокарлівка 00.34 2 хв  00.36 3 г  44 хв 
Челюскін 00.44 2 хв  00.46 3 г  54 хв 
Коагулянт 00.53 2 хв  00.55 4 г  3 хв 
Пологи 01.03 2 г 27 хв  03.30 4 г  13 хв 
Кирилівка 04.04 2 хв  04.06 7 г  14 хв 
Синя Гора 04.20 2 хв  04.22 7 г  30 хв 
Верхній Токмак-1 04.39 2 хв  04.41 7 г  49 хв 
Нельгівка 05.18 2 хв  05.20 8 г  28 хв 
Єлизаветівка 05.40 2 хв  05.42 8 г  50 хв 
Трояни 06.08 2 хв  06.10 9 г  18 хв 
Берда 06.32 2 хв  06.34 9 г  42 хв 
Бердянськ 06.46 9 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6852/6851 Запоріжжя-1 — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031