У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6852 Запоріжжя-1 — Пологи Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6852 сполученням Запоріжжя-1 - Пологи відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 20.50 і прибуває на станцію Пологи о 01.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передатна, Лежине, Кирпотине, 213 Км, 227 Км, Обща, 242 Км, Судинська Балка, 266 Км, Челюскін.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 20.50
Запоріжжя-2 21.00 32 хв  21.32 10 хв 
Передатна 21.42 2 хв  21.44 52 хв 
Ростуща 21.53 2 хв  21.55 1 г  3 хв 
Лежине 22.07 2 хв  22.09 1 г  17 хв 
202 Км 22.19 2 хв  22.21 1 г  29 хв 
Кирпотине 22.27 12 хв  22.39 1 г  37 хв 
211 км 22.47 2 хв  22.49 1 г  57 хв 
213 Км 22.52 2 хв  22.54 2 г  2 хв 
Фісаки 23.05 2 хв  23.07 2 г  15 хв 
227 Км 23.16 2 хв  23.18 2 г  26 хв 
Росинка 23.22 2 хв  23.24 2 г  32 хв 
Обща 23.32 2 хв  23.34 2 г  42 хв 
237 Км 23.40 2 хв  23.42 2 г  50 хв 
242 Км 23.47 2 хв  23.49 2 г  57 хв 
Оріхівська 23.59 2 хв  00.01 3 г  9 хв 
Судинська Балка 00.09 2 хв  00.11 3 г  19 хв 
Мала Токмачка 00.18 2 хв  00.20 3 г  28 хв 
266 Км 00.29 2 хв  00.31 3 г  39 хв 
Новокарлівка 00.35 2 хв  00.37 3 г  45 хв 
Челюскін 00.45 2 хв  00.47 3 г  55 хв 
Коагулянт 00.54 2 хв  00.56 4 г  4 хв 
Пологи 01.04 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6852 Запоріжжя-1 — Пологи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції