У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6852 Запоріжжя-1 — Пологи Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6852 сполученням Запоріжжя-1 - Пологи відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 20.50 і прибуває на станцію Пологи о 01.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передатна, Лежине, Кирпотине, 213 Км, 227 Км, Обща, 242 Км, Судинська Балка, 266 Км, Челюскін.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 20.50
Запоріжжя-2 21.00 32 хв  21.32 10 хв 
Передатна 21.42 2 хв  21.44 52 хв 
Ростуща 21.53 2 хв  21.55 1 г  3 хв 
Лежине 22.07 2 хв  22.09 1 г  17 хв 
202 Км 22.19 2 хв  22.21 1 г  29 хв 
Кирпотине 22.27 12 хв  22.39 1 г  37 хв 
211 км 22.47 2 хв  22.49 1 г  57 хв 
213 Км 22.52 2 хв  22.54 2 г  2 хв 
Фісаки 23.05 2 хв  23.07 2 г  15 хв 
227 Км 23.16 2 хв  23.18 2 г  26 хв 
Росинка 23.22 2 хв  23.24 2 г  32 хв 
Обща 23.32 2 хв  23.34 2 г  42 хв 
237 Км 23.40 2 хв  23.42 2 г  50 хв 
242 Км 23.47 2 хв  23.49 2 г  57 хв 
Оріхівська 23.59 2 хв  00.01 3 г  9 хв 
Судинська Балка 00.09 2 хв  00.11 3 г  19 хв 
Мала Токмачка 00.18 2 хв  00.20 3 г  28 хв 
266 Км 00.29 2 хв  00.31 3 г  39 хв 
Новокарлівка 00.35 2 хв  00.37 3 г  45 хв 
Челюскін 00.45 2 хв  00.47 3 г  55 хв 
Коагулянт 00.54 2 хв  00.56 4 г  4 хв 
Пологи 01.04 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6852 Запоріжжя-1 — Пологи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30