У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853-6863 Харків-Пас. — Гаврилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6853-6863 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.38 і прибуває на станцію Гаврилівка о 18.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Мерефа, Липкуватівка, Шурине, Новоберецька, 865, Перемога, Краснопавлівка, Панютине, Близнюки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.38
Новоселівка 13.43 1 хв  13.44 5 хв 
Липовий Гай 13.49 2 хв  13.51 11 хв 
Покотилівка 13.55 1 хв  13.56 17 хв 
Високий 14.00 1 хв  14.01 22 хв 
Південний 14.05 1 хв  14.06 27 хв 
Комарівка 14.08 1 хв  14.09 30 хв 
Артемівка 14.12 1 хв  14.12 34 хв 
Мерефа 14.16 2 хв  14.18 38 хв 
Міст 14.23 1 хв  14.24 45 хв 
Селекційна 14.27 1 хв  14.28 49 хв 
Єзерська 14.33 1 хв  14.34 55 хв 
Липкуватівка 14.37 1 хв  14.38 59 хв 
Бірки 14.44 1 хв  14.45 1 г  6 хв 
829 Км 14.50 1 хв  14.51 1 г  12 хв 
Першотравневий 14.54 1 хв  14.55 1 г  16 хв 
Шурине 14.59 1 хв  15.00 1 г  21 хв 
Широніне 15.04 1 хв  15.05 1 г  26 хв 
Безпалівка 15.09 1 хв  15.10 1 г  31 хв 
Клименівка 15.15 1 хв  15.16 1 г  37 хв 
Новоберецька 15.18 1 хв  15.19 1 г  40 хв 
Північ 15.23 1 хв  15.24 1 г  45 хв 
Трійчате 15.26 1 хв  15.27 1 г  48 хв 
Берека 15.33 1 хв  15.34 1 г  55 хв 
865 15.38 1 хв  15.39 2 г 
Лихачове 15.43 2 хв  15.45 2 г  5 хв 
872 Км 15.50 1 хв  15.51 2 г  12 хв 
878 Км 15.55 1 хв  15.56 2 г  17 хв 
Перемога 16.00 1 хв  16.01 2 г  22 хв 
Біляївка 16.04 1 хв  16.05 2 г  26 хв 
Роздольський 16.11 1 хв  16.12 2 г  33 хв 
Шульське 16.17 1 хв  16.18 2 г  39 хв 
Краснопавлівка 16.21 1 хв  16.22 2 г  43 хв 
Відпочинок 16.30 1 хв  16.31 2 г  52 хв 
Герсеванівський 16.35 1 хв  16.36 2 г  57 хв 
Прядкін 16.42 1 хв  16.43 3 г  4 хв 
Панютине 16.49 1 хв  16.50 3 г  11 хв 
Хлібна 16.53 1 хв  16.54 3 г  15 хв 
Заводська 16.57 1 хв  16.58 3 г  19 хв 
Лозова 17.02 20 хв  17.22 3 г  24 хв 
Близнюки 17.45 1 хв  17.46 4 г  7 хв 
Дубове 18.01 1 хв  18.02 4 г  23 хв 
Гаврилівка 18.18 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6853-6863 Харків-Пас. — Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728