У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853-6863 Харків-Пас. — Гаврилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6853-6863 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.30 і прибуває на станцію Гаврилівка о 18.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Мерефа, Липкуватівка, Шурине, Новоберецька, 865, Перемога, Краснопавлівка, Панютине, Близнюки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

22-26,29-31 липня,1,2,5-9,12-16 серпня слідує ДР.
з 2019-09-03 по 2019-09-16: В добу з 2.09-6.09 та 9.09-13.09 2019 року змінюється розклад: п/п №6863 Харків Пас — Лозова — Гаврилівка , відправленням зі ст. Близнюки 18.09 (+23хв), ст. Дубове 18.24/18.25 +23хв., прибуття до ст. Гаврилівка 18.50 (+32).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.30
Новоселівка 13.35 1 хв  13.36 5 хв 
Липовий Гай 13.41 2 хв  13.43 11 хв 
Покотилівка 13.47 1 хв  13.48 17 хв 
Високий 13.52 1 хв  13.53 22 хв 
Південний 13.57 1 хв  13.58 27 хв 
Комарівка 14.00 1 хв  14.01 30 хв 
Артемівка 14.04 1 хв  14.04 34 хв 
Мерефа 14.08 10 хв  14.18 38 хв 
Міст 14.23 1 хв  14.24 53 хв 
Селекційна 14.27 1 хв  14.28 57 хв 
Єзерська 14.33 1 хв  14.34 1 г  3 хв 
Липкуватівка 14.37 1 хв  14.38 1 г  7 хв 
Бірки 14.44 1 хв  14.45 1 г  14 хв 
829 Км 14.50 1 хв  14.51 1 г  20 хв 
Першотравневий 14.54 1 хв  14.55 1 г  24 хв 
Шурине 14.59 1 хв  15.00 1 г  29 хв 
Широніне 15.04 1 хв  15.05 1 г  34 хв 
Безпалівка 15.09 1 хв  15.10 1 г  39 хв 
Клименівка 15.15 1 хв  15.16 1 г  45 хв 
Новоберецька 15.18 1 хв  15.19 1 г  48 хв 
Північ 15.23 1 хв  15.24 1 г  53 хв 
Трійчате 15.26 1 хв  15.27 1 г  56 хв 
Берека 15.33 1 хв  15.34 2 г  3 хв 
865 15.38 1 хв  15.39 2 г  8 хв 
Лихачове 15.43 2 хв  15.45 2 г  13 хв 
872 Км 15.50 1 хв  15.51 2 г  20 хв 
878 Км 15.55 1 хв  15.56 2 г  25 хв 
Перемога 16.00 1 хв  16.01 2 г  30 хв 
Біляївка 16.04 1 хв  16.05 2 г  34 хв 
Роздольський 16.11 1 хв  16.12 2 г  41 хв 
Шульське 16.17 1 хв  16.18 2 г  47 хв 
Краснопавлівка 16.21 1 хв  16.22 2 г  51 хв 
Відпочинок 16.30 1 хв  16.31 3 г 
Герсеванівський 16.35 1 хв  16.36 3 г  5 хв 
Прядкін 16.42 1 хв  16.43 3 г  12 хв 
Панютине 16.49 1 хв  16.50 3 г  19 хв 
Хлібна 16.53 1 хв  16.54 3 г  23 хв 
Заводська 16.57 1 хв  16.58 3 г  27 хв 
Лозова 17.02 20 хв  17.22 3 г  32 хв 
Близнюки 17.45 1 хв  17.46 4 г  15 хв 
Дубове 18.01 1 хв  18.02 4 г  31 хв 
Гаврилівка 18.18 4 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6853-6863 Харків-Пас. — Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031