У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853-6863 Харків-Пас. — Гаврилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6853-6863 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.38 і прибуває на станцію Гаврилівка о 18.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Мерефа, Липкуватівка, Шурине, Новоберецька, 865, Перемога, Краснопавлівка, Панютине, Близнюки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

13 листопада відправлення о 13.22хв,слідує ДР.
з 2019-11-10 по 2019-11-30: е/п 6853/6863 Х-Пас-Гаврилівка 13 листопада відправлення о 13.22хв,слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.38
Новоселівка 13.43 1 хв  13.44 5 хв 
Липовий Гай 13.49 2 хв  13.51 11 хв 
Покотилівка 13.55 1 хв  13.56 17 хв 
Високий 14.00 1 хв  14.01 22 хв 
Південний 14.05 1 хв  14.06 27 хв 
Комарівка 14.08 1 хв  14.09 30 хв 
Артемівка 14.12 1 хв  14.12 34 хв 
Мерефа 14.16 2 хв  14.18 38 хв 
Міст 14.23 1 хв  14.24 45 хв 
Селекційна 14.27 1 хв  14.28 49 хв 
Єзерська 14.33 1 хв  14.34 55 хв 
Липкуватівка 14.37 1 хв  14.38 59 хв 
Бірки 14.44 1 хв  14.45 1 г  6 хв 
829 Км 14.50 1 хв  14.51 1 г  12 хв 
Першотравневий 14.54 1 хв  14.55 1 г  16 хв 
Шурине 14.59 1 хв  15.00 1 г  21 хв 
Широніне 15.04 1 хв  15.05 1 г  26 хв 
Безпалівка 15.09 1 хв  15.10 1 г  31 хв 
Клименівка 15.15 1 хв  15.16 1 г  37 хв 
Новоберецька 15.18 1 хв  15.19 1 г  40 хв 
Північ 15.23 1 хв  15.24 1 г  45 хв 
Трійчате 15.26 1 хв  15.27 1 г  48 хв 
Берека 15.33 1 хв  15.34 1 г  55 хв 
865 15.38 1 хв  15.39 2 г 
Лихачове 15.43 2 хв  15.45 2 г  5 хв 
872 Км 15.50 1 хв  15.51 2 г  12 хв 
878 Км 15.55 1 хв  15.56 2 г  17 хв 
Перемога 16.00 1 хв  16.01 2 г  22 хв 
Біляївка 16.04 1 хв  16.05 2 г  26 хв 
Роздольський 16.11 1 хв  16.12 2 г  33 хв 
Шульське 16.17 1 хв  16.18 2 г  39 хв 
Краснопавлівка 16.21 1 хв  16.22 2 г  43 хв 
Відпочинок 16.30 1 хв  16.31 2 г  52 хв 
Герсеванівський 16.35 1 хв  16.36 2 г  57 хв 
Прядкін 16.42 1 хв  16.43 3 г  4 хв 
Панютине 16.49 1 хв  16.50 3 г  11 хв 
Хлібна 16.53 1 хв  16.54 3 г  15 хв 
Заводська 16.57 1 хв  16.58 3 г  19 хв 
Лозова 17.02 20 хв  17.22 3 г  24 хв 
Близнюки 17.45 1 хв  17.46 4 г  7 хв 
Дубове 18.01 1 хв  18.02 4 г  23 хв 
Гаврилівка 18.18 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6853-6863 Харків-Пас. — Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031