У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853-6863 Харків-Пас. — Гаврилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6853-6863 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.30 і прибуває на станцію Гаврилівка о 18.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Мерефа, Липкуватівка, Шурине, Новоберецька, 865, Перемога, Краснопавлівка, Панютине, Близнюки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

14-28/05 слідує ДР с зупинками по станціях Мерефа, Ліхачове, БІляївка, Краснопавлівка. Буде відправлятися зі ст. Харків-Пас о 08:00, прибуття ст. Лозова о 11:15.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.30
Новоселівка 13.35 1 хв  13.36 5 хв 
Липовий Гай 13.41 2 хв  13.43 11 хв 
Покотилівка 13.47 1 хв  13.48 17 хв 
Високий 13.52 1 хв  13.53 22 хв 
Південний 13.57 1 хв  13.58 27 хв 
Комарівка 14.00 1 хв  14.01 30 хв 
Артемівка 14.04 1 хв  14.04 34 хв 
Мерефа 14.08 10 хв  14.18 38 хв 
Міст 14.23 1 хв  14.24 53 хв 
Селекційна 14.27 1 хв  14.28 57 хв 
Єзерська 14.33 1 хв  14.34 1 г  3 хв 
Липкуватівка 14.37 1 хв  14.38 1 г  7 хв 
Бірки 14.44 1 хв  14.45 1 г  14 хв 
829 Км 14.50 1 хв  14.51 1 г  20 хв 
Першотравневий 14.54 1 хв  14.55 1 г  24 хв 
Шурине 14.59 1 хв  15.00 1 г  29 хв 
Широніне 15.04 1 хв  15.05 1 г  34 хв 
Безпалівка 15.09 1 хв  15.10 1 г  39 хв 
Клименівка 15.15 1 хв  15.16 1 г  45 хв 
Новоберецька 15.18 1 хв  15.19 1 г  48 хв 
Північ 15.23 1 хв  15.24 1 г  53 хв 
Трійчате 15.26 1 хв  15.27 1 г  56 хв 
Берека 15.33 1 хв  15.34 2 г  3 хв 
865 15.38 1 хв  15.39 2 г  8 хв 
Лихачове 15.43 2 хв  15.45 2 г  13 хв 
872 Км 15.50 1 хв  15.51 2 г  20 хв 
878 Км 15.55 1 хв  15.56 2 г  25 хв 
Перемога 16.00 1 хв  16.01 2 г  30 хв 
Біляївка 16.04 1 хв  16.05 2 г  34 хв 
Роздольський 16.11 1 хв  16.12 2 г  41 хв 
Шульське 16.17 1 хв  16.18 2 г  47 хв 
Краснопавлівка 16.21 1 хв  16.22 2 г  51 хв 
Відпочинок 16.30 1 хв  16.31 3 г 
Герсеванівський 16.35 1 хв  16.36 3 г  5 хв 
Прядкін 16.42 1 хв  16.43 3 г  12 хв 
Панютине 16.49 1 хв  16.50 3 г  19 хв 
Хлібна 16.53 1 хв  16.54 3 г  23 хв 
Заводська 16.57 1 хв  16.58 3 г  27 хв 
Лозова 17.02 20 хв  17.22 3 г  32 хв 
Близнюки 17.45 1 хв  17.46 4 г  15 хв 
Дубове 18.01 1 хв  18.02 4 г  31 хв 
Гаврилівка 18.18 4 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6853-6863 Харків-Пас. — Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031