У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853/6863 Харків-Пас. — Гаврилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6853/6863 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.42 і прибуває на станцію Гаврилівка о 18.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Мерефа, Липкуватівка, Шурине, Новоберецька, 865, Перемога, Краснопавлівка, Панютине, 934 Км, Бурбулатове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.42
Новоселівка 13.47 1 хв  13.48 5 хв 
Липовий Гай 13.53 2 хв  13.55 11 хв 
Покотилівка 13.59 1 хв  14.00 17 хв 
Високий 14.04 1 хв  14.05 22 хв 
Південний 14.09 1 хв  14.10 27 хв 
Комарівка 14.12 1 хв  14.13 30 хв 
Артемівка 14.15 1 хв  14.16 33 хв 
Мерефа 14.20 2 хв  14.22 38 хв 
Міст 14.27 1 хв  14.28 45 хв 
Селекційна 14.31 1 хв  14.32 49 хв 
Єзерська 14.37 1 хв  14.38 55 хв 
Липкуватівка 14.41 1 хв  14.42 59 хв 
Бірки 14.48 1 хв  14.49 1 г  6 хв 
829 Км 14.54 1 хв  14.55 1 г  12 хв 
Першотравневий 14.58 1 хв  14.59 1 г  16 хв 
Шурине 15.03 1 хв  15.04 1 г  21 хв 
Широніне 15.08 1 хв  15.09 1 г  26 хв 
Безпалівка 15.13 1 хв  15.14 1 г  31 хв 
Клименівка 15.19 1 хв  15.20 1 г  37 хв 
Новоберецька 15.22 1 хв  15.23 1 г  40 хв 
Північ 15.27 1 хв  15.28 1 г  45 хв 
Трійчате 15.30 1 хв  15.31 1 г  48 хв 
Берека 15.37 1 хв  15.38 1 г  55 хв 
865 15.42 1 хв  15.43 2 г 
Лихачове 15.47 2 хв  15.49 2 г  5 хв 
872 Км 15.54 1 хв  15.55 2 г  12 хв 
878 Км 15.59 1 хв  16.00 2 г  17 хв 
Перемога 16.04 1 хв  16.05 2 г  22 хв 
Біляївка 16.08 1 хв  16.09 2 г  26 хв 
Роздольський 16.15 1 хв  16.16 2 г  33 хв 
Шульське 16.21 1 хв  16.22 2 г  39 хв 
Краснопавлівка 16.25 1 хв  16.26 2 г  43 хв 
Відпочинок 16.34 1 хв  16.35 2 г  52 хв 
Герсеванівський 16.39 1 хв  16.40 2 г  57 хв 
Прядкін 16.46 1 хв  16.47 3 г  4 хв 
Панютине 16.53 1 хв  16.54 3 г  11 хв 
Хлібна 16.57 1 хв  16.58 3 г  15 хв 
Заводська 17.01 1 хв  17.02 3 г  19 хв 
Лозова 17.06 16 хв  17.22 3 г  24 хв 
934 Км 17.35 1 хв  17.36 3 г  53 хв 
Рудаєве 17.40 1 хв  17.41 3 г  58 хв 
Близнюки 17.45 1 хв  17.46 4 г  3 хв 
950 Км 17.50 1 хв  17.51 4 г  8 хв 
Бурбулатове 17.55 1 хв  17.56 4 г  13 хв 
Дубове 18.01 1 хв  18.02 4 г  19 хв 
Пригоже 18.08 1 хв  18.09 4 г  26 хв 
Гаврилівка 18.18 4 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6853/6863 Харків-Пас. — Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31