У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6855-6865 Харків-Пас. — Гаврилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6855-6865 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.59 і прибуває на станцію Гаврилівка о 21.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна, Дубове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.59
Новоселівка 16.04 1 хв  16.05 5 хв 
Липовий Гай 16.09 2 хв  16.11 10 хв 
Карачівка 16.14 2 хв  16.16 15 хв 
Покотилівка 16.18 1 хв  16.19 19 хв 
Науковий 16.22 1 хв  16.23 23 хв 
Високий 16.25 1 хв  16.26 26 хв 
Зелений Гай 16.28 1 хв  16.29 29 хв 
Південний 16.31 1 хв  16.32 32 хв 
Комарівка 16.34 1 хв  16.35 35 хв 
Артемівка 16.38 1 хв  16.39 39 хв 
Мерефа 16.43 2 хв  16.45 44 хв 
Міст 16.50 1 хв  16.51 51 хв 
Селекційна 16.54 1 хв  16.55 55 хв 
Єзерська 17.00 1 хв  17.01 1 г  1 хв 
Липкуватівка 17.04 1 хв  17.05 1 г  5 хв 
Бірки 17.11 8 хв  17.19 1 г  12 хв 
829 Км 17.24 1 хв  17.25 1 г  25 хв 
Першотравневий 17.28 1 хв  17.29 1 г  29 хв 
Шурине 17.33 1 хв  17.34 1 г  34 хв 
Широніне 17.38 1 хв  17.39 1 г  39 хв 
Безпалівка 17.43 1 хв  17.44 1 г  44 хв 
Клименівка 17.49 1 хв  17.50 1 г  50 хв 
Новоберецька 17.52 1 хв  17.53 1 г  53 хв 
Північ 17.57 1 хв  17.58 1 г  58 хв 
Трійчате 18.00 1 хв  18.01 2 г  1 хв 
Берека 18.07 1 хв  18.08 2 г  8 хв 
865 18.12 1 хв  18.13 2 г  13 хв 
Лихачове 18.17 2 хв  18.19 2 г  18 хв 
872 Км 18.24 1 хв  18.25 2 г  25 хв 
878 Км 18.29 1 хв  18.30 2 г  30 хв 
Перемога 18.34 1 хв  18.35 2 г  35 хв 
Біляївка 18.38 1 хв  18.39 2 г  39 хв 
Роздольський 18.45 1 хв  18.46 2 г  46 хв 
Шульське 18.51 1 хв  18.52 2 г  52 хв 
Краснопавлівка 18.55 1 хв  18.56 2 г  56 хв 
Відпочинок 19.04 1 хв  19.05 3 г  5 хв 
Герсеванівський 19.09 1 хв  19.10 3 г  10 хв 
Прядкін 19.16 1 хв  19.17 3 г  17 хв 
Панютине 19.23 1 хв  19.24 3 г  24 хв 
Хлібна 19.27 1 хв  19.28 3 г  28 хв 
Заводська 19.31 1 хв  19.32 3 г  32 хв 
Лозова 19.37 38 хв  20.15 3 г  38 хв 
Близнюки 20.37 1 хв  20.38 4 г  38 хв 
Дубове 20.53 1 хв  20.54 4 г  54 хв 
Гаврилівка 21.06 5 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6855-6865 Харків-Пас. — Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930