У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6855-6865 Харків-Пас. — Гаврилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6855-6865 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.59 і прибуває на станцію Гаврилівка о 21.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна, Дубове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.59
Новоселівка 16.04 1 хв  16.05 5 хв 
Липовий Гай 16.09 2 хв  16.11 10 хв 
Карачівка 16.14 1 хв  16.15 15 хв 
Покотилівка 16.18 1 хв  16.19 19 хв 
Науковий 16.22 1 хв  16.23 23 хв 
Високий 16.25 1 хв  16.26 26 хв 
Зелений Гай 16.28 1 хв  16.29 29 хв 
Південний 16.31 1 хв  16.32 32 хв 
Комарівка 16.34 1 хв  16.35 35 хв 
Артемівка 16.38 1 хв  16.39 39 хв 
Мерефа 16.43 11 хв  16.54 44 хв 
Міст 16.59 1 хв  17.00 1 г 
Селекційна 17.03 1 хв  17.04 1 г  4 хв 
Єзерська 17.09 1 хв  17.10 1 г  10 хв 
Липкуватівка 17.13 1 хв  17.14 1 г  14 хв 
Бірки 17.20 7 хв  17.27 1 г  21 хв 
829 Км 17.32 1 хв  17.33 1 г  33 хв 
Першотравневий 17.36 1 хв  17.37 1 г  37 хв 
Шурине 17.41 7 хв  17.48 1 г  42 хв 
Широніне 17.52 1 хв  17.53 1 г  53 хв 
Безпалівка 17.57 1 хв  17.58 1 г  58 хв 
Клименівка 18.03 1 хв  18.04 2 г  4 хв 
Новоберецька 18.06 1 хв  18.07 2 г  7 хв 
Північ 18.11 1 хв  18.12 2 г  12 хв 
Трійчате 18.14 1 хв  18.15 2 г  15 хв 
Берека 18.21 1 хв  18.22 2 г  22 хв 
865 18.26 1 хв  18.27 2 г  27 хв 
Лихачове 18.31 2 хв  18.33 2 г  32 хв 
872 Км 18.38 1 хв  18.39 2 г  39 хв 
878 Км 18.43 1 хв  18.44 2 г  44 хв 
Перемога 18.48 1 хв  18.49 2 г  49 хв 
Біляївка 18.52 1 хв  18.53 2 г  53 хв 
Роздольський 18.59 1 хв  19.00 3 г 
Шульське 19.05 1 хв  19.06 3 г  6 хв 
Краснопавлівка 19.09 1 хв  19.10 3 г  10 хв 
Відпочинок 19.18 1 хв  19.19 3 г  19 хв 
Герсеванівський 19.23 1 хв  19.24 3 г  24 хв 
Прядкін 19.30 1 хв  19.31 3 г  31 хв 
Панютине 19.37 1 хв  19.38 3 г  38 хв 
Хлібна 19.41 1 хв  19.42 3 г  42 хв 
Заводська 19.45 1 хв  19.46 3 г  46 хв 
Лозова 19.50 25 хв  20.15 3 г  51 хв 
Близнюки 20.37 1 хв  20.38 4 г  38 хв 
Дубове 20.53 1 хв  20.54 4 г  54 хв 
Гаврилівка 21.06 5 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6855-6865 Харків-Пас. — Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031