У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6857-6867 Харків-Пас. — Гусарівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6857-6867 сполученням Харків-Пас. - Гусарівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 00.02 і прибуває на станцію Гусарівка о 05.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Високий, Артемівка, Селекційна, Бірки, Шурине, Новоберецька, Біляївка, Панютине, Дубове, Барвенкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,07 січня 2020р відмінено.
з 2019-12-25 по 2020-01-20: е/п 6857/6867 Х-Пас-Гусарівка 01,07 січня 2020р відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 00.02
Липовий Гай 00.11 1 хв  00.12 9 хв 
Покотилівка 00.16 1 хв  00.17 14 хв 
Високий 00.22 1 хв  00.23 20 хв 
Південний 00.27 1 хв  00.28 25 хв 
Комарівка 00.30 1 хв  00.31 28 хв 
Артемівка 00.35 1 хв  00.36 33 хв 
Мерефа 00.41 1 хв  00.42 39 хв 
Міст 00.47 1 хв  00.48 45 хв 
Селекційна 00.51 1 хв  00.52 49 хв 
Єзерська 00.57 1 хв  00.58 55 хв 
Липкуватівка 01.01 1 хв  01.02 59 хв 
Бірки 01.07 1 хв  01.08 1 г  5 хв 
829 Км 01.13 1 хв  01.14 1 г  11 хв 
Першотравневий 01.17 1 хв  01.18 1 г  15 хв 
Шурине 01.23 8 хв  01.31 1 г  21 хв 
Широніне 01.35 1 хв  01.36 1 г  33 хв 
Безпалівка 01.40 1 хв  01.41 1 г  38 хв 
Новоберецька 01.47 1 хв  01.48 1 г  45 хв 
Трійчате 01.53 1 хв  01.54 1 г  51 хв 
Лихачове 02.04 1 хв  02.05 2 г  2 хв 
Біляївка 02.18 1 хв  02.19 2 г  16 хв 
Краснопавлівка 02.30 1 хв  02.31 2 г  28 хв 
Герсеванівський 02.42 1 хв  02.43 2 г  40 хв 
Панютине 02.53 1 хв  02.54 2 г  51 хв 
Лозова 03.03 19 хв  03.22 3 г  1 хв 
Близнюки 03.47 1 хв  03.48 3 г  45 хв 
Дубове 04.03 1 хв  04.04 4 г  1 хв 
Гаврилівка 04.17 1 хв  04.18 4 г  15 хв 
Язикове 04.33 1 хв  04.34 4 г  31 хв 
Барвенкове 04.45 1 хв  04.46 4 г  43 хв 
Гусарівка 05.00 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6857-6867 Харків-Пас. — Гусарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції