У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6857-6867 Харків-Пас. — Гусарівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6857-6867 сполученням Харків-Пас. - Гусарівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 00.02 і прибуває на станцію Гусарівка о 05.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Артемівка, Селекційна, Бірки, Шурине, Новоберецька, Біляївка, Панютине, Дубове, Барвенкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 00.02
Липовий Гай 00.11 1 хв  00.12 9 хв 
Покотилівка 00.16 1 хв  00.17 14 хв 
Високий 00.22 1 хв  00.23 20 хв 
Південний 00.27 1 хв  00.28 25 хв 
Комарівка 00.30 1 хв  00.31 28 хв 
Артемівка 00.35 1 хв  00.36 33 хв 
Мерефа 00.41 1 хв  00.42 39 хв 
Міст 00.47 1 хв  00.48 45 хв 
Селекційна 00.51 1 хв  00.52 49 хв 
Єзерська 00.57 1 хв  00.58 55 хв 
Липкуватівка 01.01 1 хв  01.02 59 хв 
Бірки 01.07 1 хв  01.08 1 г  5 хв 
829 Км 01.13 1 хв  01.14 1 г  11 хв 
Першотравневий 01.17 1 хв  01.18 1 г  15 хв 
Шурине 01.23 1 хв  01.24 1 г  21 хв 
Широніне 01.28 1 хв  01.29 1 г  26 хв 
Безпалівка 01.33 1 хв  01.34 1 г  31 хв 
Новоберецька 01.40 2 хв  01.42 1 г  38 хв 
Трійчате 01.46 1 хв  01.47 1 г  44 хв 
Лихачове 01.57 1 хв  01.58 1 г  55 хв 
Біляївка 02.11 1 хв  02.12 2 г  9 хв 
Краснопавлівка 02.23 1 хв  02.24 2 г  21 хв 
Герсеванівський 02.35 1 хв  02.36 2 г  33 хв 
Панютине 02.46 1 хв  02.47 2 г  44 хв 
Лозова 02.56 26 хв  03.22 2 г  54 хв 
Близнюки 03.47 1 хв  03.48 3 г  45 хв 
Дубове 04.03 1 хв  04.04 4 г  1 хв 
Гаврилівка 04.17 1 хв  04.18 4 г  15 хв 
Язикове 04.33 1 хв  04.34 4 г  31 хв 
Барвенкове 04.45 1 хв  04.46 4 г  43 хв 
Гусарівка 05.00 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6857-6867 Харків-Пас. — Гусарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031