У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6857-6867 Харків-Пас. — Гусарівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6857-6867 сполученням Харків-Пас. - Гусарівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 00.02 і прибуває на станцію Гусарівка о 05.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високий, Артемівка, Селекційна, Бірки, Шурине, Новоберецька, Біляївка, Панютине, Дубове, Барвенкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд № 6867 курсує без зупинок

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 00.02
Липовий Гай 00.11 1 хв  00.12 9 хв 
Покотилівка 00.16 1 хв  00.17 14 хв 
Високий 00.22 1 хв  00.23 20 хв 
Південний 00.27 1 хв  00.28 25 хв 
Комарівка 00.30 1 хв  00.31 28 хв 
Артемівка 00.35 1 хв  00.36 33 хв 
Мерефа 00.41 1 хв  00.42 39 хв 
Міст 00.47 1 хв  00.48 45 хв 
Селекційна 00.51 1 хв  00.52 49 хв 
Єзерська 00.57 1 хв  00.58 55 хв 
Липкуватівка 01.01 1 хв  01.02 59 хв 
Бірки 01.07 1 хв  01.08 1 г  5 хв 
829 Км 01.13 1 хв  01.14 1 г  11 хв 
Першотравневий 01.17 1 хв  01.18 1 г  15 хв 
Шурине 01.23 1 хв  01.24 1 г  21 хв 
Широніне 01.28 1 хв  01.29 1 г  26 хв 
Безпалівка 01.33 1 хв  01.34 1 г  31 хв 
Новоберецька 01.40 2 хв  01.42 1 г  38 хв 
Трійчате 01.46 1 хв  01.47 1 г  44 хв 
Лихачове 01.57 1 хв  01.58 1 г  55 хв 
Біляївка 02.11 1 хв  02.12 2 г  9 хв 
Краснопавлівка 02.23 1 хв  02.24 2 г  21 хв 
Герсеванівський 02.35 1 хв  02.36 2 г  33 хв 
Панютине 02.46 1 хв  02.47 2 г  44 хв 
Лозова 02.56 26 хв  03.22 2 г  54 хв 
Близнюки 03.47 1 хв  03.48 3 г  45 хв 
Дубове 04.03 1 хв  04.04 4 г  1 хв 
Гаврилівка 04.17 1 хв  04.18 4 г  15 хв 
Язикове 04.33 1 хв  04.34 4 г  31 хв 
Барвенкове 04.45 1 хв  04.46 4 г  43 хв 
Гусарівка 05.00 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6857-6867 Харків-Пас. — Гусарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031