У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6858 Гаврилівка — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6858 сполученням Гаврилівка - Лозова відправляється зі станції Гаврилівка о 21.50 і прибуває на станцію Лозова о 22.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пригоже, Дубове, Бурбулатове, 950 Км, Близнюки, Рудаєве, 934 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 21.50
Пригоже 21.56 1 хв  21.57 6 хв 
Дубове 22.03 1 хв  22.04 13 хв 
Бурбулатове 22.08 1 хв  22.09 18 хв 
950 Км 22.13 1 хв  22.14 23 хв 
Близнюки 22.18 1 хв  22.19 28 хв 
Рудаєве 22.23 1 хв  22.24 33 хв 
934 Км 22.28 1 хв  22.29 38 хв 
Лозова 22.44 54 хв 

У розкладі поїзда 6858 Гаврилівка — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930