У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6858 Гаврилівка — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6858 сполученням Гаврилівка - Лозова відправляється зі станції Гаврилівка о 21.50 і прибуває на станцію Лозова о 22.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пригоже, Дубове, Бурбулатове, 950 Км, Близнюки, Рудаєве, 934 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 21.50
Пригоже 21.56 1 хв  21.57 6 хв 
Дубове 22.03 1 хв  22.04 13 хв 
Бурбулатове 22.08 1 хв  22.09 18 хв 
950 Км 22.13 1 хв  22.14 23 хв 
Близнюки 22.18 1 хв  22.19 28 хв 
Рудаєве 22.23 1 хв  22.24 33 хв 
934 Км 22.28 1 хв  22.29 38 хв 
Лозова 22.44 54 хв 

У розкладі поїзда 6858 Гаврилівка — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930