У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6858 Гаврилівка — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6858 сполученням Гаврилівка - Лозова відправляється зі станції Гаврилівка о 21.50 і прибуває на станцію Лозова о 22.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пригоже, Дубове, Бурбулатове, 950 Км, Близнюки, Рудаєве, 934 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 21.50
Пригоже 21.56 1 хв  21.57 6 хв 
Дубове 22.03 1 хв  22.04 13 хв 
Бурбулатове 22.08 1 хв  22.09 18 хв 
950 Км 22.13 1 хв  22.14 23 хв 
Близнюки 22.18 1 хв  22.19 28 хв 
Рудаєве 22.23 1 хв  22.24 33 хв 
934 Км 22.28 1 хв  22.29 38 хв 
Лозова 22.44 54 хв 

У розкладі поїзда 6858 Гаврилівка — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930