У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6859 Харків-Левада — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6859 сполученням Харків-Левада - Гракове відправляється зі станції Харків-Левада о 08.39 і прибуває на станцію Гракове о 10.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Харків-Вантажний, Основа, Передвузлова, ЕЦ-2, Безлюдівка, 3 Км, 5 Км, Тернове, 13 Км, Зелений Колодязь, Мохнач, Есхар, Чугуїв, Коробочкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

07/03 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 08.39
Верещаківка-Левадська 08.44 1 хв  08.45 5 хв 
Харків-Вантажний 08.48 1 хв  08.49 9 хв 
Основа 08.54 2 хв  08.56 15 хв 
Передвузлова 09.01 1 хв  09.02 22 хв 
ЕЦ-2 09.04 1 хв  09.05 25 хв 
Безлюдівка 09.09 1 хв  09.10 30 хв 
3 Км 09.13 1 хв  09.14 34 хв 
5 Км 09.17 1 хв  09.18 38 хв 
Тернове 09.23 1 хв  09.24 44 хв 
13 Км 09.27 1 хв  09.28 48 хв 
Зелений Колодязь 09.32 1 хв  09.33 53 хв 
Мохнач 09.37 1 хв  09.38 58 хв 
Есхар 09.48 1 хв  09.49 1 г  9 хв 
Чугуїв 09.59 1 хв  10.00 1 г  20 хв 
Коробочкине 10.10 1 хв  10.11 1 г  31 хв 
Гракове 10.24 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6859 Харків-Левада — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031