У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6859 Харків-Левада — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6859 сполученням Харків-Левада - Гракове відправляється зі станції Харків-Левада о 08.39 і прибуває на станцію Гракове о 10.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Харків-Вантажний, Основа, Передвузлова, ЕЦ-2, Безлюдівка, 3 Км, 5 Км, Тернове, 13 Км, Зелений Колодязь, Мохнач, Есхар, Чугуїв, Коробочкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 07.11.2019р. відміняється.
з 2019-11-06 по 2019-12-06: З 07.11.2019 року відміняється курсування е.п. №6859/6822 Харків Левада-Гракове-Харків Левада
з 2019-11-06 по 2019-11-30: е/п 6859 Х-Левада-Гракове з 07 листопада відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 08.39
Верещаківка-Левадська 08.44 1 хв  08.45 5 хв 
Харків-Вантажний 08.48 1 хв  08.49 9 хв 
Основа 08.54 2 хв  08.56 15 хв 
Передвузлова 09.01 1 хв  09.02 22 хв 
ЕЦ-2 09.04 1 хв  09.05 25 хв 
Безлюдівка 09.09 1 хв  09.10 30 хв 
3 Км 09.13 1 хв  09.14 34 хв 
5 Км 09.17 1 хв  09.18 38 хв 
Тернове 09.23 1 хв  09.24 44 хв 
13 Км 09.27 1 хв  09.28 48 хв 
Зелений Колодязь 09.32 1 хв  09.33 53 хв 
Мохнач 09.37 1 хв  09.38 58 хв 
Есхар 09.48 1 хв  09.49 1 г  9 хв 
Чугуїв 09.59 1 хв  10.00 1 г  20 хв 
Коробочкине 10.10 1 хв  10.11 1 г  31 хв 
Гракове 10.24 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6859 Харків-Левада — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031