У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6859 Харків-Левада — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6859 сполученням Харків-Левада - Гракове відправляється зі станції Харків-Левада о 08.39 і прибуває на станцію Гракове о 10.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Харків-Вантажний, Основа, Передвузлова, ЕЦ-2, Безлюдівка, 3 Км, 5 Км, Тернове, 13 Км, Зелений Колодязь, Мохнач, Есхар, Чугуїв, Коробочкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01-03/12 слідує ДР,прибуття ст.Граково о 10.30хв. 04-12/12 слідує ДР, прибуття ст.Гракове о 10.44хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 08.39
Верещаківка-Левадська 08.44 1 хв  08.45 5 хв 
Харків-Вантажний 08.48 1 хв  08.49 9 хв 
Основа 08.54 2 хв  08.56 15 хв 
Передвузлова 09.01 1 хв  09.02 22 хв 
ЕЦ-2 09.04 1 хв  09.05 25 хв 
Безлюдівка 09.09 1 хв  09.10 30 хв 
3 Км 09.13 1 хв  09.14 34 хв 
5 Км 09.17 1 хв  09.18 38 хв 
Тернове 09.23 1 хв  09.24 44 хв 
13 Км 09.27 1 хв  09.28 48 хв 
Зелений Колодязь 09.32 1 хв  09.33 53 хв 
Мохнач 09.37 1 хв  09.38 58 хв 
Есхар 09.48 1 хв  09.49 1 г  9 хв 
Чугуїв 09.59 1 хв  10.00 1 г  20 хв 
Коробочкине 10.10 1 хв  10.11 1 г  31 хв 
Гракове 10.24 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6859 Харків-Левада — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728