У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6859 Харків-Левада — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6859 сполученням Харків-Левада - Гракове відправляється зі станції Харків-Левада о 08.39 і прибуває на станцію Гракове о 10.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Харків-Вантажний, Основа, Передвузлова, ЕЦ-2, Безлюдівка, 3 Км, 5 Км, Тернове, 13 Км, Зелений Колодязь, Мохнач, Есхар, Чугуїв, Коробочкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

27-31/05 01-03/06 обмежити по ст. Коробочкине, слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 08.39
Верещаківка-Левадська 08.44 1 хв  08.45 5 хв 
Харків-Вантажний 08.48 1 хв  08.49 9 хв 
Основа 08.54 2 хв  08.56 15 хв 
Передвузлова 09.01 1 хв  09.02 22 хв 
ЕЦ-2 09.04 1 хв  09.05 25 хв 
Безлюдівка 09.09 1 хв  09.10 30 хв 
3 Км 09.13 1 хв  09.14 34 хв 
5 Км 09.17 1 хв  09.18 38 хв 
Тернове 09.23 1 хв  09.24 44 хв 
13 Км 09.27 1 хв  09.28 48 хв 
Зелений Колодязь 09.32 1 хв  09.33 53 хв 
Мохнач 09.37 1 хв  09.38 58 хв 
Есхар 09.48 1 хв  09.49 1 г  9 хв 
Чугуїв 09.59 1 хв  10.00 1 г  20 хв 
Коробочкине 10.10 1 хв  10.11 1 г  31 хв 
Гракове 10.24 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6859 Харків-Левада — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031