У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6860 Шебелинка — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6860 сполученням Шебелинка - Харків-Левада відправляється зі станції Шебелинка о 06.02 і прибуває на станцію Харків-Левада о 07.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Донець, Занки, Геніївка, Зміїв, Дружний, Звидки, Васищеве, Удянська, ЕЦ-2, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шебелинка 06.02
Андріївка 06.05 1 хв  06.06 3 хв 
Донець 06.11 1 хв  06.12 9 хв 
Слобожанська 06.15 1 хв  06.16 13 хв 
Занки 06.22 1 хв  06.23 20 хв 
Будинок Відпочинку 06.27 1 хв  06.28 25 хв 
Геніївка 06.30 1 хв  06.31 28 хв 
Зидьки 06.34 1 хв  06.35 32 хв 
Зміїв 06.41 2 хв  06.43 39 хв 
Левківка 06.48 1 хв  06.49 46 хв 
Дружний 06.52 1 хв  06.53 50 хв 
Аксютівка 06.56 1 хв  06.57 54 хв 
Звидки 07.01 1 хв  07.02 59 хв 
Борівська-Південна 07.05 1 хв  07.06 1 г  3 хв 
Васищеве 07.09 1 хв  07.10 1 г  7 хв 
Жихор 07.14 1 хв  07.15 1 г  12 хв 
Удянська 07.18 1 хв  07.19 1 г  16 хв 
Безлюдівка 07.23 1 хв  07.24 1 г  21 хв 
ЕЦ-2 07.27 1 хв  07.28 1 г  25 хв 
Передвузлова 07.31 1 хв  07.32 1 г  29 хв 
Основа 07.37 1 хв  07.38 1 г  35 хв 
Харків-Вантажний 07.42 1 хв  07.43 1 г  40 хв 
Верещаківка-Левадська 07.47 1 хв  07.48 1 г  45 хв 
Харків-Левада 07.53 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6860 Шебелинка — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031