У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6860 Шебелинка — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6860 сполученням Шебелинка - Харків-Левада відправляється зі станції Шебелинка о 06.02 і прибуває на станцію Харків-Левада о 07.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Донець, Занки, Геніївка, Зміїв, Дружний, Звидки, Васищеве, Удянська, ЕЦ-2, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шебелинка 06.02
Андріївка 06.05 1 хв  06.06 3 хв 
Донець 06.11 1 хв  06.12 9 хв 
Слобожанська 06.15 1 хв  06.16 13 хв 
Занки 06.22 1 хв  06.23 20 хв 
Будинок Відпочинку 06.27 1 хв  06.28 25 хв 
Геніївка 06.31 1 хв  06.32 29 хв 
Зидьки 06.34 1 хв  06.35 32 хв 
Зміїв 06.41 2 хв  06.43 39 хв 
Левківка 06.48 1 хв  06.49 46 хв 
Дружний 06.52 1 хв  06.53 50 хв 
Аксютівка 06.56 1 хв  06.57 54 хв 
Звидки 07.01 1 хв  07.02 59 хв 
Борівська-Південна 07.05 1 хв  07.06 1 г  3 хв 
Васищеве 07.09 1 хв  07.10 1 г  7 хв 
Жихор 07.14 1 хв  07.15 1 г  12 хв 
Удянська 07.18 1 хв  07.19 1 г  16 хв 
Безлюдівка 07.23 1 хв  07.24 1 г  21 хв 
ЕЦ-2 07.27 1 хв  07.28 1 г  25 хв 
Передвузлова 07.31 1 хв  07.32 1 г  29 хв 
Основа 07.37 1 хв  07.38 1 г  35 хв 
Харків-Вантажний 07.42 1 хв  07.43 1 г  40 хв 
Верещаківка-Левадська 07.47 1 хв  07.48 1 г  45 хв 
Харків-Левада 07.53 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6860 Шебелинка — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31