У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6862-6852 Гусарівка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6862-6852 сполученням Гусарівка - Харків-Пас. відправляється зі станції Гусарівка о 05.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дубове, Хлібна, Відпочинок, Біляївка, Лихачове, Північ, Широніне, Бірки, Міст, Південний, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

31.05.2019 та 3, 4, 5, 6, 7.06.2019зміна розкладу. Язикове 5.53-5.54, Лозова 7.00-7.02, Харків-Пас. прибуття о 10.50

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гусарівка 05.20
Барвенкове 05.32 1 хв  05.33 12 хв 
Язикове 05.43 1 хв  05.44 23 хв 
Гаврилівка 05.58 1 хв  05.59 38 хв 
Дубове 06.12 1 хв  06.13 52 хв 
Близнюки 06.27 1 хв  06.28 1 г  7 хв 
Лозова 06.50 2 хв  06.52 1 г  30 хв 
Заводська 06.54 1 хв  06.55 1 г  34 хв 
Хлібна 06.58 1 хв  06.59 1 г  38 хв 
Панютине 07.02 1 хв  07.03 1 г  42 хв 
Прядкін 07.09 1 хв  07.10 1 г  49 хв 
Герсеванівський 07.16 1 хв  07.17 1 г  56 хв 
Відпочинок 07.21 1 хв  07.22 2 г  1 хв 
Краснопавлівка 07.30 8 хв  07.38 2 г  10 хв 
Шульське 07.42 1 хв  07.43 2 г  22 хв 
Роздольський 07.48 1 хв  07.49 2 г  28 хв 
Біляївка 07.55 1 хв  07.56 2 г  35 хв 
Перемога 07.59 1 хв  08.00 2 г  39 хв 
878 Км 08.04 1 хв  08.05 2 г  44 хв 
872 Км 08.10 1 хв  08.11 2 г  50 хв 
Лихачове 08.16 2 хв  08.18 2 г  56 хв 
865 08.23 1 хв  08.24 3 г  3 хв 
Берека 08.28 1 хв  08.29 3 г  8 хв 
Трійчате 08.34 1 хв  08.35 3 г  14 хв 
Північ 08.38 1 хв  08.39 3 г  18 хв 
Новоберецька 08.43 1 хв  08.44 3 г  23 хв 
Клименівка 08.47 1 хв  08.48 3 г  27 хв 
Безпалівка 08.53 1 хв  08.54 3 г  33 хв 
Широніне 08.59 1 хв  09.00 3 г  39 хв 
Шурине 09.05 8 хв  09.13 3 г  45 хв 
Першотравневий 09.17 1 хв  09.18 3 г  57 хв 
829 Км 09.21 1 хв  09.22 4 г  1 хв 
Бірки 09.27 1 хв  09.28 4 г  7 хв 
Липкуватівка 09.34 1 хв  09.35 4 г  14 хв 
Єзерська 09.38 1 хв  09.39 4 г  18 хв 
Селекційна 09.44 1 хв  09.45 4 г  24 хв 
Міст 09.49 1 хв  09.50 4 г  29 хв 
Мерефа 09.55 2 хв  09.57 4 г  35 хв 
Артемівка 10.01 1 хв  10.02 4 г  41 хв 
Комарівка 10.06 1 хв  10.07 4 г  46 хв 
Південний 10.09 1 хв  10.10 4 г  49 хв 
Зелений Гай 10.13 1 хв  10.14 4 г  53 хв 
Високий 10.16 1 хв  10.17 4 г  56 хв 
Науковий 10.20 1 хв  10.21 5 г 
Покотилівка 10.24 1 хв  10.25 5 г  4 хв 
Карачівка 10.28 1 хв  10.29 5 г  8 хв 
Липовий Гай 10.31 2 хв  10.33 5 г  11 хв 
Новоселівка 10.38 1 хв  10.39 5 г  18 хв 
Харків-Пас. 10.44 5 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6862-6852 Гусарівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031