У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6862-6852 Гусарівка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6862-6852 сполученням Гусарівка - Харків-Пас. відправляється зі станції Гусарівка о 05.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дубове, Хлібна, Відпочинок, Біляївка, Лихачове, Північ, Широніне, Бірки, Міст, Південний, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гусарівка 05.20
Барвенкове 05.32 1 хв  05.33 12 хв 
Язикове 05.43 1 хв  05.44 23 хв 
Гаврилівка 05.58 1 хв  05.59 38 хв 
Дубове 06.12 1 хв  06.13 52 хв 
Близнюки 06.27 1 хв  06.28 1 г  7 хв 
Лозова 06.50 2 хв  06.52 1 г  30 хв 
Заводська 06.54 1 хв  06.55 1 г  34 хв 
Хлібна 06.58 1 хв  06.59 1 г  38 хв 
Панютине 07.02 1 хв  07.03 1 г  42 хв 
Прядкін 07.09 1 хв  07.10 1 г  49 хв 
Герсеванівський 07.16 1 хв  07.17 1 г  56 хв 
Відпочинок 07.21 1 хв  07.22 2 г  1 хв 
Краснопавлівка 07.30 8 хв  07.38 2 г  10 хв 
Шульське 07.42 1 хв  07.43 2 г  22 хв 
Роздольський 07.48 1 хв  07.49 2 г  28 хв 
Біляївка 07.55 1 хв  07.56 2 г  35 хв 
Перемога 07.59 1 хв  08.00 2 г  39 хв 
878 Км 08.04 1 хв  08.05 2 г  44 хв 
872 Км 08.10 1 хв  08.11 2 г  50 хв 
Лихачове 08.16 2 хв  08.18 2 г  56 хв 
865 08.23 1 хв  08.24 3 г  3 хв 
Берека 08.28 1 хв  08.29 3 г  8 хв 
Трійчате 08.34 1 хв  08.35 3 г  14 хв 
Північ 08.38 1 хв  08.39 3 г  18 хв 
Новоберецька 08.43 1 хв  08.44 3 г  23 хв 
Клименівка 08.47 1 хв  08.48 3 г  27 хв 
Безпалівка 08.53 1 хв  08.54 3 г  33 хв 
Широніне 08.59 1 хв  09.00 3 г  39 хв 
Шурине 09.05 8 хв  09.13 3 г  45 хв 
Першотравневий 09.17 1 хв  09.18 3 г  57 хв 
829 Км 09.21 1 хв  09.22 4 г  1 хв 
Бірки 09.27 1 хв  09.28 4 г  7 хв 
Липкуватівка 09.34 1 хв  09.35 4 г  14 хв 
Єзерська 09.38 1 хв  09.39 4 г  18 хв 
Селекційна 09.44 1 хв  09.45 4 г  24 хв 
Міст 09.49 1 хв  09.50 4 г  29 хв 
Мерефа 09.55 2 хв  09.57 4 г  35 хв 
Артемівка 10.01 1 хв  10.02 4 г  41 хв 
Комарівка 10.06 1 хв  10.07 4 г  46 хв 
Південний 10.09 1 хв  10.10 4 г  49 хв 
Зелений Гай 10.13 1 хв  10.14 4 г  53 хв 
Високий 10.16 1 хв  10.17 4 г  56 хв 
Науковий 10.20 1 хв  10.21 5 г 
Покотилівка 10.24 1 хв  10.25 5 г  4 хв 
Карачівка 10.28 1 хв  10.29 5 г  8 хв 
Липовий Гай 10.31 2 хв  10.33 5 г  11 хв 
Новоселівка 10.38 1 хв  10.39 5 г  18 хв 
Харків-Пас. 10.44 5 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6862-6852 Гусарівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031