У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6862 Смородине — Охтирка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6862 сполученням Смородине - Охтирка відправляється зі станції Смородине о 12.29 і прибуває на станцію Охтирка о 13.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рупине, Бакирівка, Ворскла, Козацьке, Кириківка, 9 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

18/10 змінюється розклад
з 2019-10-09 по 2019-10-19: 18/10/2019: п. № 6862 Тростянець-Смородине відправлення 12.47, б/п Бакирівка 13.03 - 13.04, Кириківка 13.23 - 13.43, прибуття на ст. Охтирка 14.04.
з 2019-10-09 по 2019-10-19: 18/10/2019: п. № 6862 Тростянець-Смородине відправлення 12.47, б/п Бакирівка 13.03 - 13.04, Кириківка 13.23 - 13.43, прибуття на ст. Охтирка 14.04.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 12.29
Рупине 12.35 1 хв  12.36 6 хв 
Бакирівка 12.45 1 хв  12.46 16 хв 
Ворскла 12.51 1 хв  12.52 22 хв 
Козацьке 12.58 1 хв  12.59 29 хв 
Кириківка 13.05 20 хв  13.25 36 хв 
9 Км 13.35 1 хв  13.36 1 г  6 хв 
Охтирка 13.46 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6862 Смородине — Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930