У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6864/6854 Дубове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6864/6854 сполученням Дубове - Харків-Пас. відправляється зі станції Дубове о 10.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 15.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудаєве, Хлібна, Відпочинок, Біляївка, Лихачове, Північ, Широніне, Бірки, Міст, Високий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дубове 10.20
Бурбулатове 10.24 1 хв  10.25 4 хв 
950 Км 10.29 1 хв  10.30 9 хв 
Близнюки 10.35 1 хв  10.36 15 хв 
Рудаєве 10.40 1 хв  10.41 20 хв 
934 Км 10.45 1 хв  10.46 25 хв 
Лозова 11.00 12 хв  11.12 40 хв 
Заводська 11.15 1 хв  11.16 55 хв 
Хлібна 11.19 2 хв  11.21 59 хв 
Панютине 11.24 1 хв  11.25 1 г  4 хв 
Прядкін 11.31 1 хв  11.32 1 г  11 хв 
Герсеванівський 11.38 1 хв  11.39 1 г  18 хв 
Відпочинок 11.43 1 хв  11.44 1 г  23 хв 
Краснопавлівка 11.52 1 хв  11.53 1 г  32 хв 
Шульське 11.56 1 хв  11.57 1 г  36 хв 
Роздольський 12.02 1 хв  12.03 1 г  42 хв 
Біляївка 12.09 1 хв  12.10 1 г  49 хв 
Перемога 12.14 1 хв  12.15 1 г  54 хв 
878 Км 12.18 1 хв  12.19 1 г  58 хв 
872 Км 12.24 1 хв  12.25 2 г  4 хв 
Лихачове 12.30 1 хв  12.31 2 г  10 хв 
865 12.36 1 хв  12.37 2 г  16 хв 
Берека 12.41 1 хв  12.42 2 г  21 хв 
Трійчате 12.48 1 хв  12.49 2 г  28 хв 
Північ 12.52 1 хв  12.53 2 г  32 хв 
Новоберецька 12.56 1 хв  12.57 2 г  36 хв 
Клименівка 12.59 1 хв  13.00 2 г  39 хв 
Безпалівка 13.05 14 хв  13.19 2 г  45 хв 
Широніне 13.25 1 хв  13.26 3 г  5 хв 
Шурине 13.32 1 хв  13.33 3 г  12 хв 
Першотравневий 13.37 1 хв  13.38 3 г  17 хв 
829 Км 13.41 1 хв  13.42 3 г  21 хв 
Бірки 13.47 13 хв  14.00 3 г  27 хв 
Липкуватівка 14.05 1 хв  14.06 3 г  45 хв 
Єзерська 14.09 1 хв  14.10 3 г  49 хв 
Селекційна 14.15 1 хв  14.16 3 г  55 хв 
Міст 14.20 1 хв  14.21 4 г 
Мерефа 14.26 2 хв  14.28 4 г  6 хв 
Комарівка 14.34 1 хв  14.35 4 г  14 хв 
Південний 14.37 1 хв  14.38 4 г  17 хв 
Високий 14.42 1 хв  14.43 4 г  22 хв 
Покотилівка 14.48 1 хв  14.49 4 г  28 хв 
Новоселівка 14.58 2 хв  15.00 4 г  38 хв 
Харків-Пас. 15.04 4 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6864/6854 Дубове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31