У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6866/6856 Гаврилівка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6866/6856 сполученням Гаврилівка - Харків-Пас. відправляється зі станції Гаврилівка о 19.10 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 23.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бурбулатове, Рудаєве, Заводська, Прядкін, Краснопавлівка, Біляївка, 872 Км, Безпалівка, Мерефа, Високий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 19.10
Пригоже 19.16 1 хв  19.17 6 хв 
Дубове 19.23 1 хв  19.24 13 хв 
Бурбулатове 19.28 1 хв  19.29 18 хв 
950 Км 19.33 1 хв  19.34 23 хв 
Близнюки 19.38 1 хв  19.39 28 хв 
Рудаєве 19.43 1 хв  19.44 33 хв 
934 Км 19.48 1 хв  19.49 38 хв 
Лозова 20.04 2 хв  20.06 54 хв 
Заводська 20.09 1 хв  20.10 59 хв 
Хлібна 20.13 1 хв  20.14 1 г  3 хв 
Панютине 20.17 1 хв  20.18 1 г  7 хв 
Прядкін 20.24 1 хв  20.25 1 г  14 хв 
Герсеванівський 20.31 1 хв  20.32 1 г  21 хв 
Відпочинок 20.36 1 хв  20.37 1 г  26 хв 
Краснопавлівка 20.45 1 хв  20.46 1 г  35 хв 
Шульське 20.49 1 хв  20.50 1 г  39 хв 
Роздольський 20.54 1 хв  20.55 1 г  44 хв 
Біляївка 21.00 1 хв  21.01 1 г  50 хв 
Перемога 21.04 1 хв  21.05 1 г  54 хв 
878 Км 21.09 1 хв  21.10 1 г  59 хв 
872 Км 21.14 1 хв  21.15 2 г  4 хв 
Лихачове 21.21 13 хв  21.34 2 г  11 хв 
Трійчате 21.46 1 хв  21.47 2 г  36 хв 
Безпалівка 21.59 1 хв  22.00 2 г  49 хв 
Шурине 22.09 1 хв  22.10 2 г  59 хв 
Бірки 22.21 1 хв  22.22 3 г  11 хв 
Мерефа 22.42 2 хв  22.44 3 г  32 хв 
Артемівка 22.49 1 хв  22.50 3 г  39 хв 
Південний 22.56 1 хв  22.57 3 г  46 хв 
Високий 23.02 1 хв  23.03 3 г  52 хв 
Покотилівка 23.07 1 хв  23.08 3 г  57 хв 
Новоселівка 23.19 1 хв  23.20 4 г  9 хв 
Харків-Пас. 23.25 4 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6866/6856 Гаврилівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31