У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6880 Київ-Волинський — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6880 сполученням Київ-Волинський - Яготин відправляється зі станції Київ-Волинський о 04.47 і прибуває на станцію Яготин о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Дарниця, Ім. Георгія Кірпи, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Баришівка, Березань, Переяславська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 04.47
Караваєві Дачі 04.51 1 хв  04.52 4 хв 
Київ-Пас. 04.58 12 хв  05.10 11 хв 
Протасів Яр 05.14 1 хв  05.15 27 хв 
Київ-Деміївський 05.19 1 хв  05.20 32 хв 
Видубичі 05.22 3 хв  05.25 35 хв 
Дарниця 05.33 3 хв  05.36 46 хв 
Ім. Георгія Кірпи 05.44 1 хв  05.45 57 хв 
Бориспіль 05.55 1 хв  05.56 1 г  8 хв 
Травнева 06.03 1 хв  06.04 1 г  16 хв 
Кучакове 06.07 1 хв  06.08 1 г  20 хв 
Новотроянда 06.14 1 хв  06.15 1 г  27 хв 
Баришівка 06.21 1 хв  06.22 1 г  34 хв 
Березань 06.34 1 хв  06.35 1 г  47 хв 
Переяславська 06.47 1 хв  06.48 2 г 
Яготин 07.00 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6880 Київ-Волинський — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728