У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6880 Київ-Волинський — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6880 сполученням Київ-Волинський - Яготин відправляється зі станції Київ-Волинський о 04.47 і прибуває на станцію Яготин о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Дарниця, Ім. Георгія Кірпи, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Баришівка, Березань, Переяславська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 04.47
Караваєві Дачі 04.51 1 хв  04.52 4 хв 
Київ-Пас. 04.58 12 хв  05.10 11 хв 
Протасів Яр 05.14 1 хв  05.15 27 хв 
Київ-Деміївський 05.19 1 хв  05.20 32 хв 
Видубичі 05.22 3 хв  05.25 35 хв 
Дарниця 05.33 3 хв  05.36 46 хв 
Ім. Георгія Кірпи 05.44 1 хв  05.45 57 хв 
Бориспіль 05.55 1 хв  05.56 1 г  8 хв 
Травнева 06.03 1 хв  06.04 1 г  16 хв 
Кучакове 06.07 1 хв  06.08 1 г  20 хв 
Новотроянда 06.14 1 хв  06.15 1 г  27 хв 
Баришівка 06.21 1 хв  06.22 1 г  34 хв 
Березань 06.34 1 хв  06.35 1 г  47 хв 
Переяславська 06.47 1 хв  06.48 2 г 
Яготин 07.00 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6880 Київ-Волинський — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031