У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6901 Ніжин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6901 сполученням Ніжин - Святошин відправляється зі станції Ніжин о 03.12 і прибуває на станцію Святошин о 06.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Заворичі, Жердове, Квітневий, Ялинка, Лівий Берег, Протасів Яр, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 03.12
Григоро-Іванівка 03.20 1 хв  03.21 8 хв 
Червоні Партизани 03.26 1 хв  03.27 14 хв 
Дослідна 03.32 1 хв  03.33 20 хв 
Носівка 03.38 1 хв  03.39 26 хв 
Космічна 03.43 1 хв  03.44 31 хв 
Кобижчі 03.48 1 хв  03.49 36 хв 
Попудренко 03.54 1 хв  03.55 42 хв 
Бобровиця 04.02 10 хв  04.12 50 хв 
Макарівка 04.18 1 хв  04.19 1 г  6 хв 
Марківці 04.22 1 хв  04.23 1 г  10 хв 
Ярославка 04.27 1 хв  04.28 1 г  15 хв 
Заворичі 04.34 1 хв  04.35 1 г  22 хв 
Семиполки 04.40 1 хв  04.41 1 г  28 хв 
Бобрик 04.44 9 хв  04.53 1 г  32 хв 
Жердове 04.57 1 хв  04.58 1 г  45 хв 
Димерка 05.02 1 хв  05.03 1 г  50 хв 
Парникова 05.06 1 хв  05.07 1 г  54 хв 
Квітневий 05.11 1 хв  05.12 1 г  59 хв 
Бровари 05.16 1 хв  05.17 2 г  4 хв 
Княжичі 05.21 1 хв  05.22 2 г  9 хв 
Ялинка 05.24 1 хв  05.25 2 г  12 хв 
Депо Дарниця 05.32 1 хв  05.33 2 г  20 хв 
Дарниця 05.38 9 хв  05.47 2 г  26 хв 
Лівий Берег 05.52 1 хв  05.53 2 г  40 хв 
Видубичі 05.58 1 хв  05.59 2 г  46 хв 
Київ-Деміївський 06.02 1 хв  06.03 2 г  50 хв 
Протасів Яр 06.07 1 хв  06.08 2 г  55 хв 
Київ-Пас. 06.12 8 хв  06.20 3 г 
Караваєві Дачі 06.26 1 хв  06.27 3 г  14 хв 
Київ-Волинський 06.31 2 хв  06.33 3 г  19 хв 
Борщагівка 06.39 1 хв  06.40 3 г  27 хв 
Святошин 06.47 3 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6901 Ніжин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31