У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6901 Запоріжжя-2 — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6901 сполученням Запоріжжя-2 - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 14.44 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 18.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дніпробуд-2, Мирова, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Підстепне, Тік, Апостолове, Батуринська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 14.44
Дніпробуд-2 15.08 2 хв  15.10 24 хв 
Мирова 15.46 1 хв  15.47 1 г  2 хв 
Марганець 16.06 1 хв  16.07 1 г  22 хв 
Нікополь 16.35 5 хв  16.40 1 г  51 хв 
Чортомлик 17.05 2 хв  17.07 2 г  21 хв 
Підстепне 17.19 1 хв  17.20 2 г  35 хв 
Тік 17.31 1 хв  17.32 2 г  47 хв 
Апостолове 17.53 3 хв  17.56 3 г  9 хв 
Батуринська 18.26 1 хв  18.27 3 г  42 хв 
Кривий Ріг-Головний 18.40 3 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6901 Запоріжжя-2 — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930