У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6901 Запоріжжя-2 — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6901 сполученням Запоріжжя-2 - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 14.40 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 18.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дніпробуд-2, Мирова, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Підстепне, Тік, Апостолове, Батуринська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 14.40
Дніпробуд-2 15.08 2 хв  15.10 28 хв 
Мирова 15.46 1 хв  15.47 1 г  6 хв 
Марганець 16.06 1 хв  16.07 1 г  26 хв 
Нікополь 16.35 5 хв  16.40 1 г  55 хв 
Чортомлик 17.05 2 хв  17.07 2 г  25 хв 
Підстепне 17.19 1 хв  17.20 2 г  39 хв 
Тік 17.31 1 хв  17.32 2 г  51 хв 
Апостолове 17.53 3 хв  17.56 3 г  13 хв 
Батуринська 18.26 1 хв  18.27 3 г  46 хв 
Кривий Ріг-Головний 18.44 4 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6901 Запоріжжя-2 — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції