У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6902 Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6902 сполученням Кривий Ріг-Головний - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 08.17 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Батуринська, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова, Дніпробуд-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 08.17
Батуринська 08.31 1 хв  08.32 14 хв 
Апостолове 09.01 3 хв  09.04 44 хв 
Чортомлик 09.45 1 хв  09.46 1 г  28 хв 
Нікополь 10.15 3 хв  10.18 1 г  58 хв 
Марганець 10.39 1 хв  10.40 2 г  22 хв 
Мирова 10.57 1 хв  10.58 2 г  40 хв 
Дніпробуд-2 11.32 2 хв  11.34 3 г  15 хв 
Запоріжжя-2 12.00 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6902 Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31