У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6902 Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6902 сполученням Кривий Ріг-Головний - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 08.16 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Батуринська, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова, Дніпробуд-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 08.16
Батуринська 08.33 1 хв  08.34 17 хв 
Апостолове 09.01 3 хв  09.04 45 хв 
Чортомлик 09.45 1 хв  09.46 1 г  29 хв 
Нікополь 10.15 3 хв  10.18 1 г  59 хв 
Марганець 10.39 1 хв  10.40 2 г  23 хв 
Мирова 10.57 1 хв  10.58 2 г  41 хв 
Дніпробуд-2 11.32 2 хв  11.34 3 г  16 хв 
Запоріжжя-2 12.00 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6902 Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції