У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6902 Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6902 сполученням Кривий Ріг-Головний - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 08.17 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Батуринська, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова, Дніпробуд-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 08.17
Батуринська 08.31 1 хв  08.32 14 хв 
Апостолове 09.01 3 хв  09.04 44 хв 
Чортомлик 09.45 1 хв  09.46 1 г  28 хв 
Нікополь 10.15 3 хв  10.18 1 г  58 хв 
Марганець 10.39 1 хв  10.40 2 г  22 хв 
Мирова 10.57 1 хв  10.58 2 г  40 хв 
Дніпробуд-2 11.32 2 хв  11.34 3 г  15 хв 
Запоріжжя-2 12.00 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6902 Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930