У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6902 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6902 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 04.28 і прибуває на станцію Ніжин о 07.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Червоні Партизани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 04.28
Караваєві Дачі 04.32 1 хв  04.33 4 хв 
Київ-Пас. 04.39 3 хв  04.42 11 хв 
Протасів Яр 04.46 1 хв  04.47 18 хв 
Київ-Деміївський 04.51 1 хв  04.52 23 хв 
Видубичі 04.55 3 хв  04.58 27 хв 
Лівий Берег 05.03 1 хв  05.03 35 хв 
Дарниця 05.07 3 хв  05.10 39 хв 
Депо Дарниця 05.14 1 хв  05.15 46 хв 
ДВРЗ 05.17 1 хв  05.18 49 хв 
Ялинка 05.23 1 хв  05.24 55 хв 
Княжичі 05.27 1 хв  05.27 59 хв 
Бровари 05.30 1 хв  05.31 1 г  2 хв 
Квітневий 05.34 1 хв  05.35 1 г  6 хв 
Парникова 05.39 1 хв  05.40 1 г  11 хв 
Димерка 05.43 1 хв  05.44 1 г  15 хв 
Жердове 05.48 1 хв  05.49 1 г  20 хв 
Бобрик 05.53 1 хв  05.54 1 г  25 хв 
Семиполки 05.57 1 хв  05.57 1 г  29 хв 
Заворичі 06.03 1 хв  06.04 1 г  35 хв 
Трубіж 06.09 1 хв  06.09 1 г  41 хв 
Ярославка 06.12 1 хв  06.12 1 г  44 хв 
Марківці 06.16 1 хв  06.16 1 г  48 хв 
Макарівка 06.20 1 хв  06.20 1 г  52 хв 
Бобровиця 06.24 1 хв  06.25 1 г  56 хв 
Попудренко 06.33 1 хв  06.33 2 г  5 хв 
Кобижчі 06.37 1 хв  06.38 2 г  9 хв 
Космічна 06.42 1 хв  06.42 2 г  14 хв 
Носівка 06.46 1 хв  06.47 2 г  18 хв 
Дослідна 06.53 1 хв  06.53 2 г  25 хв 
Червоні Партизани 06.58 1 хв  06.59 2 г  30 хв 
Григоро-Іванівка 07.05 1 хв  07.05 2 г  37 хв 
Ніжин 07.13 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6902 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції