У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6902 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6902 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 05.13 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 05.13
Пирогова 05.18 1 хв  05.19 5 хв 
Люботин-Західний 05.26 1 хв  05.27 13 хв 
Караванна 05.30 1 хв  05.31 17 хв 
Любівка 05.34 1 хв  05.35 21 хв 
Люботин 05.40 7 хв  05.47 27 хв 
Водяна 05.52 1 хв  05.53 39 хв 
Коротич 05.59 1 хв  06.00 46 хв 
Рай-Оленівка 06.02 1 хв  06.03 49 хв 
Пісочин 06.05 2 хв  06.07 52 хв 
Рижів 06.09 1 хв  06.10 56 хв 
Хвилинка 06.12 1 хв  06.13 59 хв 
Нова Баварія 06.16 1 хв  06.17 1 г  3 хв 
Новоселівка 06.24 1 хв  06.25 1 г  11 хв 
Харків-Пас. 06.30 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6902 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031