У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6904 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6904 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.17 і прибуває на станцію Ніжин о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.17
Протасів Яр 06.21 1 хв  06.22 4 хв 
Київ-Деміївський 06.26 1 хв  06.27 9 хв 
Видубичі 06.30 3 хв  06.33 13 хв 
Лівий Берег 06.38 1 хв  06.38 21 хв 
Дарниця 06.42 3 хв  06.45 25 хв 
Депо Дарниця 06.49 1 хв  06.50 32 хв 
ДВРЗ 06.52 1 хв  06.53 35 хв 
Ялинка 06.58 1 хв  06.59 41 хв 
Княжичі 07.02 1 хв  07.02 45 хв 
Бровари 07.05 2 хв  07.07 48 хв 
Квітневий 07.10 1 хв  07.11 53 хв 
Парникова 07.15 1 хв  07.16 58 хв 
Димерка 07.19 1 хв  07.20 1 г  2 хв 
Жердове 07.24 1 хв  07.25 1 г  7 хв 
Бобрик 07.29 1 хв  07.30 1 г  12 хв 
Семиполки 07.33 1 хв  07.33 1 г  16 хв 
Заворичі 07.39 1 хв  07.40 1 г  22 хв 
Трубіж 07.45 1 хв  07.45 1 г  28 хв 
Ярославка 07.48 1 хв  07.48 1 г  31 хв 
Марківці 07.52 1 хв  07.52 1 г  35 хв 
Макарівка 07.56 1 хв  07.56 1 г  39 хв 
Бобровиця 08.00 1 хв  08.01 1 г  43 хв 
Попудренко 08.09 1 хв  08.09 1 г  52 хв 
Кобижчі 08.13 1 хв  08.14 1 г  56 хв 
Космічна 08.18 1 хв  08.18 2 г  1 хв 
Носівка 08.22 1 хв  08.23 2 г  5 хв 
Дослідна 08.29 1 хв  08.29 2 г  12 хв 
Червоні Партизани 08.35 1 хв  08.36 2 г  18 хв 
Григоро-Іванівка 08.41 1 хв  08.41 2 г  24 хв 
Ніжин 08.48 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6904 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728