У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6904 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6904 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.14 і прибуває на станцію Ніжин о 08.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.14
Протасів Яр 06.18 1 хв  06.19 4 хв 
Київ-Деміївський 06.23 1 хв  06.24 9 хв 
Видубичі 06.27 3 хв  06.30 13 хв 
Лівий Берег 06.35 1 хв  06.35 21 хв 
Дарниця 06.39 3 хв  06.42 25 хв 
Депо Дарниця 06.46 1 хв  06.47 32 хв 
ДВРЗ 06.49 1 хв  06.50 35 хв 
Ялинка 06.55 1 хв  06.56 41 хв 
Княжичі 06.59 1 хв  06.59 45 хв 
Бровари 07.02 2 хв  07.04 48 хв 
Квітневий 07.07 1 хв  07.08 53 хв 
Парникова 07.12 1 хв  07.13 58 хв 
Димерка 07.16 1 хв  07.17 1 г  2 хв 
Жердове 07.21 1 хв  07.22 1 г  7 хв 
Бобрик 07.26 1 хв  07.27 1 г  12 хв 
Семиполки 07.30 1 хв  07.30 1 г  16 хв 
Заворичі 07.36 1 хв  07.37 1 г  22 хв 
Трубіж 07.42 1 хв  07.42 1 г  28 хв 
Ярославка 07.45 1 хв  07.45 1 г  31 хв 
Марківці 07.49 1 хв  07.49 1 г  35 хв 
Макарівка 07.53 1 хв  07.53 1 г  39 хв 
Бобровиця 07.57 1 хв  07.58 1 г  43 хв 
Попудренко 08.06 1 хв  08.06 1 г  52 хв 
Кобижчі 08.10 1 хв  08.11 1 г  56 хв 
Космічна 08.15 1 хв  08.15 2 г  1 хв 
Носівка 08.19 1 хв  08.20 2 г  5 хв 
Дослідна 08.26 1 хв  08.26 2 г  12 хв 
Червоні Партизани 08.31 1 хв  08.32 2 г  17 хв 
Григоро-Іванівка 08.38 1 хв  08.38 2 г  24 хв 
Ніжин 08.45 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6904 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30