У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6905 Ніжин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6905 сполученням Ніжин - Київ-Волинський відправляється зі станції Ніжин о 04.10 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Заворичі, Жердове, Квітневий, Ялинка, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 04.10
Григоро-Іванівка 04.17 1 хв  04.18 7 хв 
Червоні Партизани 04.23 1 хв  04.23 13 хв 
Дослідна 04.30 1 хв  04.30 20 хв 
Носівка 04.37 1 хв  04.38 27 хв 
Космічна 04.42 1 хв  04.43 32 хв 
Кобижчі 04.47 1 хв  04.48 37 хв 
Попудренко 04.52 1 хв  04.53 42 хв 
Бобровиця 05.00 1 хв  05.01 50 хв 
Макарівка 05.05 1 хв  05.06 55 хв 
Марківці 05.10 1 хв  05.10 1 г 
Ярославка 05.14 1 хв  05.15 1 г  4 хв 
Заворичі 05.22 12 хв  05.34 1 г  12 хв 
Семиполки 05.39 1 хв  05.40 1 г  29 хв 
Бобрик 05.42 1 хв  05.43 1 г  32 хв 
Жердове 05.46 1 хв  05.47 1 г  36 хв 
Димерка 05.51 2 хв  05.53 1 г  41 хв 
Парникова 05.56 1 хв  05.57 1 г  46 хв 
Квітневий 06.01 1 хв  06.02 1 г  51 хв 
Бровари 06.06 1 хв  06.07 1 г  56 хв 
Княжичі 06.11 1 хв  06.11 2 г  1 хв 
Ялинка 06.14 1 хв  06.14 2 г  4 хв 
ДВРЗ 06.19 1 хв  06.20 2 г  9 хв 
Депо Дарниця 06.22 1 хв  06.23 2 г  12 хв 
Дарниця 06.27 9 хв  06.36 2 г  17 хв 
Лівий Берег 06.41 1 хв  06.41 2 г  31 хв 
Видубичі 06.46 2 хв  06.48 2 г  36 хв 
Київ-Деміївський 06.50 1 хв  06.51 2 г  40 хв 
Протасів Яр 06.55 1 хв  06.56 2 г  45 хв 
Київ-Пас. 07.00 3 хв  07.03 2 г  50 хв 
Караваєві Дачі 07.09 1 хв  07.10 2 г  59 хв 
Київ-Волинський 07.14 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6905 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031