У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6907 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6907 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.50 і прибуває на станцію Огульці о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.50
Новоселівка 06.55 1 хв  06.56 5 хв 
Нова Баварія 07.03 1 хв  07.04 13 хв 
Хвилинка 07.07 1 хв  07.08 17 хв 
Рижів 07.11 1 хв  07.12 21 хв 
Пісочин 07.14 2 хв  07.16 24 хв 
Рай-Оленівка 07.18 1 хв  07.19 28 хв 
Коротич 07.21 1 хв  07.22 31 хв 
Водяна 07.29 1 хв  07.30 39 хв 
Люботин 07.34 28 хв  08.02 44 хв 
Любівка 08.07 1 хв  08.08 1 г  17 хв 
Караванна 08.11 1 хв  08.12 1 г  21 хв 
Люботин-Західний 08.15 1 хв  08.16 1 г  25 хв 
Пирогова 08.23 1 хв  08.24 1 г  33 хв 
Огульці 08.30 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6907 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031