У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6907 Ніжин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6907 сполученням Ніжин - Київ-Волинський відправляється зі станції Ніжин о 04.42 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 04.42
Григоро-Іванівка 04.48 2 хв  04.50 6 хв 
Червоні Партизани 04.55 1 хв  04.55 13 хв 
Дослідна 05.01 1 хв  05.02 19 хв 
Носівка 05.08 1 хв  05.09 26 хв 
Космічна 05.13 1 хв  05.14 31 хв 
Кобижчі 05.18 1 хв  05.19 36 хв 
Попудренко 05.23 1 хв  05.24 41 хв 
Бобровиця 05.30 1 хв  05.31 48 хв 
Макарівка 05.35 1 хв  05.36 53 хв 
Марківці 05.40 1 хв  05.40 58 хв 
Ярославка 05.44 1 хв  05.45 1 г  2 хв 
Трубіж 05.48 1 хв  05.48 1 г  6 хв 
Заворичі 05.52 1 хв  05.53 1 г  10 хв 
Семиполки 05.58 1 хв  05.59 1 г  16 хв 
Бобрик 06.01 1 хв  06.02 1 г  19 хв 
Жердове 06.05 1 хв  06.06 1 г  23 хв 
Димерка 06.10 1 хв  06.11 1 г  28 хв 
Парникова 06.14 1 хв  06.15 1 г  32 хв 
Квітневий 06.19 1 хв  06.20 1 г  37 хв 
Бровари 06.24 9 хв  06.33 1 г  42 хв 
Княжичі 06.37 1 хв  06.37 1 г  55 хв 
Ялинка 06.40 1 хв  06.40 1 г  58 хв 
ДВРЗ 06.45 1 хв  06.45 2 г  3 хв 
Депо Дарниця 06.48 1 хв  06.48 2 г  6 хв 
Дарниця 06.53 3 хв  06.56 2 г  11 хв 
Лівий Берег 07.01 1 хв  07.01 2 г  19 хв 
Видубичі 07.06 3 хв  07.09 2 г  24 хв 
Київ-Деміївський 07.11 3 хв  07.14 2 г  29 хв 
Протасів Яр 07.18 1 хв  07.19 2 г  36 хв 
Київ-Пас. 07.23 3 хв  07.26 2 г  41 хв 
Караваєві Дачі 07.32 1 хв  07.33 2 г  50 хв 
Київ-Волинський 07.37 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6907 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031