У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6908/6910 Генічеськ — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6908/6910 сполученням Генічеськ - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Генічеськ о 17.30 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 21.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоолексіївка, Партизани, Сокологірне, Якимівка, Тащенак, Мелітополь, Обільна, Федорівка, Плодородна, Пришиб, Бурчацьк, Таврійськ, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 17.30
Новоолексіївка 17.43 2 хв  17.45 13 хв 
Партизани 17.58 1 хв  17.59 28 хв 
Сокологірне 18.17 1 хв  18.18 47 хв 
Якимівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  18 хв 
Тащенак 19.00 1 хв  19.01 1 г  30 хв 
Мелітополь 19.15 2 хв  19.17 1 г  45 хв 
Обільна 19.27 1 хв  19.28 1 г  57 хв 
Федорівка 19.41 2 хв  19.43 2 г  11 хв 
Плодородна 19.51 2 хв  19.53 2 г  21 хв 
Пришиб 20.01 2 хв  20.03 2 г  31 хв 
Бурчацьк 20.13 1 хв  20.14 2 г  43 хв 
Таврійськ 20.23 2 хв  20.25 2 г  53 хв 
Запоріжжя-1 21.05 5 хв  21.10 3 г  35 хв 
Запоріжжя-2 21.17 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6908/6910 Генічеськ — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031