У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6908/6910 Генічеськ — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6908/6910 сполученням Генічеськ - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Генічеськ о 17.43 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 21.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоолексіївка, Партизани, Сокологірне, Якимівка, Тащенак, Мелітополь, Федорівка, Плодородна, Пришиб, Бурчацьк, Таврійськ, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 17.43
Новоолексіївка 17.58 2 хв  18.00 15 хв 
Партизани 18.13 1 хв  18.14 30 хв 
Сокологірне 18.32 1 хв  18.33 49 хв 
Якимівка 19.03 1 хв  19.04 1 г  20 хв 
Тащенак 19.15 1 хв  19.16 1 г  32 хв 
Мелітополь 19.30 2 хв  19.32 1 г  47 хв 
Федорівка 19.53 2 хв  19.55 2 г  10 хв 
Плодородна 20.03 2 хв  20.05 2 г  20 хв 
Пришиб 20.13 2 хв  20.15 2 г  30 хв 
Бурчацьк 20.25 1 хв  20.26 2 г  42 хв 
Таврійськ 20.35 2 хв  20.37 2 г  52 хв 
Запоріжжя-1 21.16 4 хв  21.20 3 г  33 хв 
Запоріжжя-2 21.27 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6908/6910 Генічеськ — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031