У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6909 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6909 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 09.10 і прибуває на станцію Огульці о 10.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

04/08 буде відпр. зі ст. Харків-Пас о 09:20. Прибуває ст. Огульці 10:42.Слідує змінен.маршрут. через Шпаківку,р.10км. ДР
з 2019-08-03 по 2019-08-31: е/п №6909 Харків-Пас - Огульці 04/08 буде відпр. зі ст. Харків-Пас о 09:20. Прибуває ст. Огульці 10:42. Слідує змінен.маршрут. через Шпаківку,р.10км. ДР

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 09.10
Новоселівка 09.15 1 хв  09.16 5 хв 
Нова Баварія 09.23 1 хв  09.24 13 хв 
Хвилинка 09.27 1 хв  09.28 17 хв 
Рижів 09.31 1 хв  09.32 21 хв 
Пісочин 09.35 2 хв  09.37 25 хв 
Рай-Оленівка 09.40 1 хв  09.41 30 хв 
Коротич 09.44 1 хв  09.45 34 хв 
Водяна 09.51 1 хв  09.52 41 хв 
Люботин 09.57 19 хв  10.16 47 хв 
Любівка 10.21 1 хв  10.22 1 г  11 хв 
Караванна 10.25 1 хв  10.26 1 г  15 хв 
Люботин-Західний 10.29 1 хв  10.30 1 г  19 хв 
Пирогова 10.36 1 хв  10.37 1 г  26 хв 
Огульці 10.41 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6909 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30