У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6909 Запоріжжя-2 — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6909 сполученням Запоріжжя-2 - Мелітополь відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 05.25 і прибуває на станцію Мелітополь о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Запоріжжя-1, Таврійськ, Бурчацьк, Пришиб, Плодородна, Федорівка, Ланкоскладальне, Терпіння, Обільна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 05.25
Запоріжжя-1 05.32 4 хв  05.36 7 хв 
Таврійськ 06.14 2 хв  06.16 49 хв 
Бурчацьк 06.26 1 хв  06.27 1 г  1 хв 
Пришиб 06.42 1 хв  06.43 1 г  17 хв 
Плодородна 06.57 1 хв  06.58 1 г  32 хв 
Федорівка 07.08 2 хв  07.10 1 г  43 хв 
Ланкоскладальне 07.15 1 хв  07.16 1 г  50 хв 
Терпіння 07.25 1 хв  07.26 2 г 
Обільна 07.35 1 хв  07.36 2 г  10 хв 
Мелітополь 07.48 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6909 Запоріжжя-2 — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30