У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6909 Запоріжжя-2 — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6909 сполученням Запоріжжя-2 - Мелітополь відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 05.27 і прибуває на станцію Мелітополь о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Запоріжжя-1, Таврійськ, Бурчацьк, Пришиб, Плодородна, Федорівка, Ланкоскладальне, Терпіння, Обільна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 05.27
Запоріжжя-1 05.34 4 хв  05.38 7 хв 
Таврійськ 06.17 2 хв  06.19 50 хв 
Бурчацьк 06.29 1 хв  06.30 1 г  2 хв 
Пришиб 06.44 1 хв  06.45 1 г  17 хв 
Плодородна 06.58 1 хв  06.59 1 г  31 хв 
Федорівка 07.09 2 хв  07.11 1 г  42 хв 
Ланкоскладальне 07.16 1 хв  07.17 1 г  49 хв 
Терпіння 07.25 1 хв  07.26 1 г  58 хв 
Обільна 07.33 1 хв  07.34 2 г  6 хв 
Мелітополь 07.44 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6909 Запоріжжя-2 — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції