У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6910 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.32 і прибуває на станцію Ніжин о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.32
Протасів Яр 08.37 1 хв  08.38 5 хв 
Київ-Деміївський 08.42 1 хв  08.43 10 хв 
Видубичі 08.45 3 хв  08.48 13 хв 
Лівий Берег 08.52 1 хв  08.53 20 хв 
Дарниця 08.58 3 хв  09.01 26 хв 
Депо Дарниця 09.05 2 хв  09.07 33 хв 
ДВРЗ 09.08 1 хв  09.09 36 хв 
Ялинка 09.14 1 хв  09.15 42 хв 
Княжичі 09.17 1 хв  09.18 45 хв 
Бровари 09.21 1 хв  09.22 49 хв 
Квітневий 09.25 1 хв  09.26 53 хв 
Парникова 09.30 1 хв  09.31 58 хв 
Димерка 09.34 1 хв  09.35 1 г  2 хв 
Жердове 09.39 1 хв  09.40 1 г  7 хв 
Бобрик 09.44 1 хв  09.45 1 г  12 хв 
Семиполки 09.47 1 хв  09.48 1 г  15 хв 
Заворичі 09.54 1 хв  09.55 1 г  22 хв 
Трубіж 09.59 1 хв  10.00 1 г  27 хв 
Ярославка 10.02 1 хв  10.03 1 г  30 хв 
Марківці 10.06 1 хв  10.07 1 г  34 хв 
Макарівка 10.10 1 хв  10.11 1 г  38 хв 
Бобровиця 10.15 1 хв  10.16 1 г  43 хв 
Попудренко 10.23 1 хв  10.24 1 г  51 хв 
Кобижчі 10.28 1 хв  10.29 1 г  56 хв 
Космічна 10.32 1 хв  10.33 2 г 
Носівка 10.37 1 хв  10.38 2 г  5 хв 
Дослідна 10.43 1 хв  10.44 2 г  11 хв 
Червоні Партизани 10.49 1 хв  10.50 2 г  17 хв 
Григоро-Іванівка 10.55 1 хв  10.56 2 г  23 хв 
Ніжин 11.03 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6910 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930