У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6910 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.32 і прибуває на станцію Ніжин о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.32
Протасів Яр 08.37 1 хв  08.38 5 хв 
Київ-Деміївський 08.42 1 хв  08.43 10 хв 
Видубичі 08.45 3 хв  08.48 13 хв 
Лівий Берег 08.52 1 хв  08.53 20 хв 
Дарниця 08.58 3 хв  09.01 26 хв 
Депо Дарниця 09.05 2 хв  09.07 33 хв 
ДВРЗ 09.08 1 хв  09.09 36 хв 
Ялинка 09.14 1 хв  09.15 42 хв 
Княжичі 09.17 1 хв  09.18 45 хв 
Бровари 09.21 1 хв  09.22 49 хв 
Квітневий 09.25 1 хв  09.26 53 хв 
Парникова 09.30 1 хв  09.31 58 хв 
Димерка 09.34 1 хв  09.35 1 г  2 хв 
Жердове 09.39 1 хв  09.40 1 г  7 хв 
Бобрик 09.44 1 хв  09.45 1 г  12 хв 
Семиполки 09.47 1 хв  09.48 1 г  15 хв 
Заворичі 09.54 1 хв  09.55 1 г  22 хв 
Трубіж 09.59 1 хв  10.00 1 г  27 хв 
Ярославка 10.02 1 хв  10.03 1 г  30 хв 
Марківці 10.06 1 хв  10.07 1 г  34 хв 
Макарівка 10.10 1 хв  10.11 1 г  38 хв 
Бобровиця 10.15 1 хв  10.16 1 г  43 хв 
Попудренко 10.23 1 хв  10.24 1 г  51 хв 
Кобижчі 10.28 1 хв  10.29 1 г  56 хв 
Космічна 10.32 1 хв  10.33 2 г 
Носівка 10.37 1 хв  10.38 2 г  5 хв 
Дослідна 10.43 1 хв  10.44 2 г  11 хв 
Червоні Партизани 10.49 1 хв  10.50 2 г  17 хв 
Григоро-Іванівка 10.55 1 хв  10.56 2 г  23 хв 
Ніжин 11.03 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6910 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031