У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6912 Дарниця — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6912 сполученням Дарниця - Ніжин відправляється зі станції Дарниця о 10.38 і прибуває на станцію Ніжин о 12.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як ДВРЗ, Княжичі, Квітневий, Димерка, Бобрик, Заворичі, Ярославка, Макарівка, Попудренко, Космічна, Дослідна, Григоро-Іванівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2020-03-03 по 2020-03-04: В добу 4 березня 2020 року змінюється графік руху приміських поїздів: е/п 6917 Заворичі 11.32/40 Бобрик 11.54/55 Бровари 12.18/19 Дарниця 12.39/53 Київ-Деміївський 13.08/09 Київ-Товарний 13.16 з.п. Північна 13.18/28 Київ-Вол 13.39/41 Борщагівка-тех 13.48 е/п 6912 Бровари 10.59/11.00 Бобрик 11.12/13 Заворичі 11.32/42 далі діючим е/п 6914 Бровари 13.04/12 Бобрик 13.35/36 Заворичі 13.50/55 далі діючим
з 2020-03-01 по 2020-03-04: В добу 2, 3, 4 березня змінюється графік руху приміських поїздів: е/п 6906 (02/03.03) Носівка 09.31/32 Ніжин 10.03 п 883 (02/03.03) Ніжин 10.00/06 Носівка 10.23/24 далі + 3хв до діючого Бровари 11.17/18Дарниця 11.31/34 далі діючим е/п 6908 (02/03.03) Носівка 10.08/26 Ніжин 10.57 е/п 6910 (02/03.03) Носівка 10.54/11.03 Ніжин 11.28 е/п 6910 (04.03) Носівка 10.54/55 Ніжин 11.25 е/п 6917 (02.03) Ніжин 11.07 Носівка 11.33/34 Кобижча 11.44/45 Бобровиця 11.57/58 Заворичі 12.18/19 Бобрик 12.27/28 Бровари 12.50/51 Дарниця 13.12/15 Київ Дем 13.30/31 з.п. Північна 13.40/50 Київ Вол 14.01/03 Борщ Техн 14.10 е/п 6917 (03.03) Ніжин 11.07 Носівка 11.33/34 Кобижча 11.44/53 Бобровиця 12.05/06 Заворичі 12.26/27 Бобрик 12.35/36 Бровари 12.58/59 Дарниця 13.20/23 Київ Дем 13.37/38 з.п. Північна 13.47/57 Київ Вол 14.08/10 Борщ Техн 14.17 п 888 (04.03) Бобровиці 11.04/05, е/п 6919 (02.03) Ніжин 12.10 Носівка 12.36/37 Кобижча 12.46/47 Бобровиці 12.59/13.00 Заворичі 13.20/21 Бобрик 13.29/30 Бровари 13.52/53 Дарниця 14.14/26 Київ Дем 14.41/42 з.п. Північна 14.51/54 Київ Вол 15.05/07 Борщ Техн 15.12 е/п 6912 (02.03) Носівка 12.25/39 Ніжин 13.09 е/п 6912 (03/04.03) Носівка 12.25/26 Ніжин 12.56 е/п 6921 (03/04.03) Ніжин 13.00 Носівка 13.26/54 далі розкладом

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 10.38
Депо Дарниця 10.42 2 хв  10.44 4 хв 
ДВРЗ 10.46 1 хв  10.46 8 хв 
Ялинка 10.51 1 хв  10.52 13 хв 
Княжичі 10.55 1 хв  10.55 17 хв 
Бровари 10.59 10 хв  11.09 21 хв 
Квітневий 11.12 1 хв  11.13 34 хв 
Парникова 11.17 1 хв  11.18 39 хв 
Димерка 11.21 1 хв  11.22 43 хв 
Жердове 11.26 1 хв  11.27 48 хв 
Бобрик 11.31 1 хв  11.32 53 хв 
Семиполки 11.35 1 хв  11.35 57 хв 
Заворичі 11.41 1 хв  11.42 1 г  3 хв 
Трубіж 11.48 1 хв  11.48 1 г  10 хв 
Ярославка 11.51 1 хв  11.51 1 г  13 хв 
Марківці 11.55 1 хв  11.55 1 г  17 хв 
Макарівка 11.59 1 хв  11.59 1 г  21 хв 
Бобровиця 12.03 1 хв  12.04 1 г  25 хв 
Попудренко 12.12 1 хв  12.12 1 г  34 хв 
Кобижчі 12.16 1 хв  12.17 1 г  38 хв 
Космічна 12.21 1 хв  12.21 1 г  43 хв 
Носівка 12.25 1 хв  12.26 1 г  47 хв 
Дослідна 12.32 1 хв  12.32 1 г  54 хв 
Червоні Партизани 12.37 1 хв  12.38 1 г  59 хв 
Григоро-Іванівка 12.44 1 хв  12.44 2 г  6 хв 
Ніжин 12.51 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6912 Дарниця — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031