У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6912/6909/ Дніпробуд-2 — Генічеськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6912/6909/ сполученням Дніпробуд-2 - Генічеськ відправляється зі станції Дніпробуд-2 о 04.40 і прибуває на станцію Генічеськ о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 168 Км, 172 Км, Ім. Анатолія Алімова, Запоріжжя-1, Бурчацьк, Плодородна, Ланкоскладальне, Обільна, Тащенак, Сокологірне, Новоолексіївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпробуд-2 04.40
166 Км 04.45 1 хв  04.46 5 хв 
168 Км 04.50 1 хв  04.51 10 хв 
Запорізька Січ 04.55 1 хв  04.56 15 хв 
172 Км 05.00 1 хв  05.01 20 хв 
174 Км 05.03 1 хв  05.04 23 хв 
Ім. Анатолія Алімова 05.07 1 хв  05.08 27 хв 
Запоріжжя-2 05.18 7 хв  05.25 38 хв 
Запоріжжя-1 05.32 4 хв  05.36 52 хв 
Таврійськ 06.14 2 хв  06.16 1 г  34 хв 
Бурчацьк 06.26 1 хв  06.27 1 г  46 хв 
Пришиб 06.42 1 хв  06.43 2 г  2 хв 
Плодородна 06.57 1 хв  06.58 2 г  17 хв 
Федорівка 07.08 2 хв  07.10 2 г  28 хв 
Ланкоскладальне 07.15 1 хв  07.16 2 г  35 хв 
Терпіння 07.25 1 хв  07.26 2 г  45 хв 
Обільна 07.35 1 хв  07.36 2 г  55 хв 
Мелітополь 07.48 2 хв  07.50 3 г  8 хв 
Тащенак 08.03 1 хв  08.04 3 г  23 хв 
Якимівка 08.17 1 хв  08.18 3 г  37 хв 
Сокологірне 08.41 1 хв  08.42 4 г  1 хв 
Партизани 08.59 1 хв  09.00 4 г  19 хв 
Новоолексіївка 09.16 2 хв  09.18 4 г  36 хв 
Генічеськ 09.30 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6912/6909/ Дніпробуд-2 — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031