У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6912/6909/ Дніпробуд-2 — Сиваш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6912/6909/ сполученням Дніпробуд-2 - Сиваш відправляється зі станції Дніпробуд-2 о 04.40 і прибуває на станцію Сиваш о 09.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 168 Км, 172 Км, Ім. Анатолія Алімова, Запоріжжя-1, Бурчацьк, Плодородна, Ланкоскладальне, Обільна, Тащенак, Сокологірне, Новоолексіївка, Джимбулук, 1334 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпробуд-2 04.40
166 Км 04.45 1 хв  04.46 5 хв 
168 Км 04.50 1 хв  04.51 10 хв 
Запорізька Січ 04.55 1 хв  04.56 15 хв 
172 Км 05.00 1 хв  05.01 20 хв 
174 Км 05.03 1 хв  05.04 23 хв 
Ім. Анатолія Алімова 05.07 1 хв  05.08 27 хв 
Запоріжжя-2 05.18 7 хв  05.25 38 хв 
Запоріжжя-1 05.32 4 хв  05.36 52 хв 
Таврійськ 06.14 2 хв  06.16 1 г  34 хв 
Бурчацьк 06.26 1 хв  06.27 1 г  46 хв 
Пришиб 06.42 1 хв  06.43 2 г  2 хв 
Плодородна 06.57 1 хв  06.58 2 г  17 хв 
Федорівка 07.08 2 хв  07.10 2 г  28 хв 
Ланкоскладальне 07.15 1 хв  07.16 2 г  35 хв 
Терпіння 07.25 1 хв  07.26 2 г  45 хв 
Обільна 07.35 1 хв  07.36 2 г  55 хв 
Мелітополь 07.48 2 хв  07.50 3 г  8 хв 
Тащенак 08.03 1 хв  08.04 3 г  23 хв 
Якимівка 08.15 1 хв  08.16 3 г  35 хв 
Сокологірне 08.38 1 хв  08.39 3 г  58 хв 
Партизани 08.55 1 хв  08.56 4 г  15 хв 
Новоолексіївка 09.10 8 хв  09.18 4 г  30 хв 
Салькове 09.25 1 хв  09.26 4 г  45 хв 
Джимбулук 09.35 1 хв  09.36 4 г  55 хв 
1328 Км 09.39 1 хв  09.40 4 г  59 хв 
1334 Км 09.47 1 хв  09.48 5 г  7 хв 
Чонгар 09.51 1 хв  09.52 5 г  11 хв 
Сиваш 09.59 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6912/6909/ Дніпробуд-2 — Сиваш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031