У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6912 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6912 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 12.37 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рижів, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 06/02 по 21/02 слідує зміненим маршрутом, прибуття на ст. Харків-Пас. 14.34
з 2020-01-30 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6912 Огульці - Харків-Пас., п. № 6330, 6920 Огульці - Харків- Балашовський зі ст. Люботин до Н.Баварії пропустити зміненим маршрутом через Буди, 10 км., Шпаківку, на дільниці Люботин - Н.Баварія відмінити.
з 2020-01-30 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6912 Огульці - Харків-Пас., п. № 6330, 6920 Огульці - Харків- Балашовський зі ст. Люботин до Н.Баварії пропустити зміненим маршрутом через Буди, 10 км., Шпаківку, на дільниці Люботин - Н.Баварія відмінити.
з 2020-01-30 по 2020-02-22: з 06/02/2020 по 21/02/2020: п. № 6912 Огульці - Харків-Пас. слідує зміненим маршрутом, відправлення зі ст. Люботин 13.02, Буди 13.12 - 13.27, 10 км. 13.39, Шпаківка 13.53, Н.Баварія 14.08 - 14.20, Парк Н. 14.28 - 14.29, прибуття на ст. Харків-Пас. 14.34.
з 2020-02-04 по 2020-02-29: е/п6912 Огульці-Х-Пасс 06-21/02 слідуе зміненим маршрутом через ст.Шпаковка,приб.ст.Х-Пасс 14.34хв,ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 12.37
Пирогова 12.41 1 хв  12.42 4 хв 
Люботин-Західний 12.48 1 хв  12.49 11 хв 
Караванна 12.51 1 хв  12.52 14 хв 
Любівка 12.55 1 хв  12.56 18 хв 
Люботин 13.01 1 хв  13.02 24 хв 
Водяна 13.07 1 хв  13.08 30 хв 
Коротич 13.14 1 хв  13.15 37 хв 
Рижів 13.21 1 хв  13.22 44 хв 
Нова Баварія 13.26 1 хв  13.27 49 хв 
Харків-Пас. 13.37 1 г 

У розкладі поїзда 6912 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031