У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6912 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6912 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 12.37 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рижів, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11-18/02 відминити

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 12.37
Пирогова 12.41 1 хв  12.42 4 хв 
Люботин-Західний 12.48 1 хв  12.49 11 хв 
Караванна 12.51 1 хв  12.52 14 хв 
Любівка 12.55 1 хв  12.56 18 хв 
Люботин 13.01 1 хв  13.02 24 хв 
Водяна 13.07 1 хв  13.08 30 хв 
Коротич 13.14 1 хв  13.15 37 хв 
Рижів 13.21 1 хв  13.22 44 хв 
Нова Баварія 13.26 1 хв  13.27 49 хв 
Новоселівка 13.33 1 хв  13.33 56 хв 
Харків-Пас. 13.37 1 г 

У розкладі поїзда 6912 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930