У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6912 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6912 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 12.37 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рижів, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

02/11 прибуття Х-Пасс 13-40; 01,03,04,06,08,10,12,14/11 прибуття Х-Пасс 13-47; 16,18,20,22,24,26,28,30/11 прибуття на ст. Харків-Балаш.14,19
з 2019-10-28 по 2019-11-30: е/п6912 Огульці-Х-Пас 01,02,03/11 слідує ДР.приб.ст.Х-Пас о 13.40хв. 04,06,08,10,12,14/11 слідує ДР,приб.ст.Х-Пас 13.47хв.
з 2019-10-29 по 2019-11-16: 1,3/11/2019: п.6912 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 13-12, Нова Баварія 13-36/13-37, прибуття Харків-Пас. 13-47 2/11/2019: п.6912 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 13-05, Нова Баварія 13-29/13-30, прибуття Харків-Пас. 13-40 4,6,8,10,12,14/11/2019: п.6912 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 13-12, Нова Баварія 13-36/13-37, прибуття Харків-Пас. 13-47
з 2019-10-29 по 2019-11-16: 1,3/11/2019: п.6912 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 13-12, Нова Баварія 13-36/13-37, прибуття Харків-Пас. 13-47 2/11/2019: п.6912 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 13-05, Нова Баварія 13-29/13-30, прибуття Харків-Пас. 13-40 4,6,8,10,12,14/11/2019: п.6912 Огульці - Харків-Пас. відправлення Люботин 13-12, Нова Баварія 13-36/13-37, прибуття Харків-Пас. 13-47
з 2019-11-13 по 2019-12-01: 16,18,20,22,24,26,28,30/11/2019: п. № 6912 Огульці - Харків-Пас. слідує зміненим маршрутом, прибуття на ст. Харків-Пас. 14.19
з 2019-11-13 по 2019-12-01: 16,18,20,22,24,26,28,30/11/2019: п. № 6912 Огульці - Харків-Пас. слідує зміненим маршрутом, прибуття на ст. Харків-Пас. 14.19

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 12.37
Пирогова 12.41 1 хв  12.42 4 хв 
Люботин-Західний 12.48 1 хв  12.49 11 хв 
Караванна 12.51 1 хв  12.52 14 хв 
Любівка 12.55 1 хв  12.56 18 хв 
Люботин 13.01 1 хв  13.02 24 хв 
Водяна 13.07 1 хв  13.08 30 хв 
Коротич 13.14 1 хв  13.15 37 хв 
Рижів 13.21 1 хв  13.22 44 хв 
Нова Баварія 13.26 1 хв  13.27 49 хв 
Новоселівка 13.33 1 хв  13.33 56 хв 
Харків-Пас. 13.37 1 г 

У розкладі поїзда 6912 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031