У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6912 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6912 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 12.37 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рижів, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 12.37
Пирогова 12.41 1 хв  12.42 4 хв 
Люботин-Західний 12.48 1 хв  12.49 11 хв 
Караванна 12.51 1 хв  12.52 14 хв 
Любівка 12.55 1 хв  12.56 18 хв 
Люботин 13.01 1 хв  13.02 24 хв 
Водяна 13.07 1 хв  13.08 30 хв 
Коротич 13.14 1 хв  13.15 37 хв 
Рижів 13.21 1 хв  13.22 44 хв 
Нова Баварія 13.26 1 хв  13.27 49 хв 
Новоселівка 13.33 1 хв  13.33 56 хв 
Харків-Пас. 13.37 1 г 

У розкладі поїзда 6912 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031