У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6913 Харків-Пас. — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6913 сполученням Харків-Пас. - Люботин відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.12 і прибуває на станцію Люботин о 13.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.12
Новоселівка 12.20 1 хв  12.21 8 хв 
Нова Баварія 12.25 1 хв  12.26 13 хв 
Хвилинка 12.29 1 хв  12.30 17 хв 
Рижів 12.33 1 хв  12.34 21 хв 
Пісочин 12.37 2 хв  12.39 25 хв 
Рай-Оленівка 12.42 1 хв  12.43 30 хв 
Коротич 12.46 1 хв  12.47 34 хв 
Водяна 12.54 1 хв  12.55 42 хв 
Люботин 13.00 48 хв 

У розкладі поїзда 6913 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031