У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6913 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6913 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.12 і прибуває на станцію Огульці о 13.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

по пт,сб,нд.,та святковим дн. 19-22/02 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.12
Новоселівка 12.17 1 хв  12.18 5 хв 
Нова Баварія 12.25 1 хв  12.26 13 хв 
Хвилинка 12.29 1 хв  12.30 17 хв 
Рижів 12.33 1 хв  12.34 21 хв 
Пісочин 12.37 2 хв  12.39 25 хв 
Рай-Оленівка 12.42 1 хв  12.43 30 хв 
Коротич 12.46 1 хв  12.47 34 хв 
Водяна 12.54 1 хв  12.55 42 хв 
Люботин 13.00 15 хв  13.15 48 хв 
Любівка 13.20 1 хв  13.21 1 г  8 хв 
Караванна 13.24 1 хв  13.25 1 г  12 хв 
Люботин-Західний 13.28 1 хв  13.29 1 г  16 хв 
Пирогова 13.35 1 хв  13.36 1 г  23 хв 
Огульці 13.40 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6913 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031