У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6913 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6913 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.12 і прибуває на станцію Огульці о 13.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

1-15/11 відмінено, 16,18,20,22,24,26,28,30 листопада відмінено
з 2019-10-28 по 2019-11-30: е/п6913 Х-Пасс-Огульці 16-18,21-24,31 жовтня відмінено.01-15/11 відмінено. 16,18,20,22,24,26,28,30 листопада відмінено
з 2019-10-29 по 2019-11-16: 01-15/11/2019: п.6913 Харків-Пас. - Огульці відмінено п.6914 Огульці - Харків-Балаш.
з 2019-10-29 по 2019-11-16: 01-15/11/2019: п.6913 Харків-Пас. - Огульці відмінено п.6914 Огульці - Харків-Балаш.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.12
Новоселівка 12.17 1 хв  12.18 5 хв 
Нова Баварія 12.25 1 хв  12.26 13 хв 
Хвилинка 12.29 1 хв  12.30 17 хв 
Рижів 12.33 1 хв  12.34 21 хв 
Пісочин 12.37 2 хв  12.39 25 хв 
Рай-Оленівка 12.42 1 хв  12.43 30 хв 
Коротич 12.46 1 хв  12.47 34 хв 
Водяна 12.54 1 хв  12.55 42 хв 
Люботин 13.00 15 хв  13.15 48 хв 
Любівка 13.20 1 хв  13.21 1 г  8 хв 
Караванна 13.24 1 хв  13.25 1 г  12 хв 
Люботин-Західний 13.28 1 хв  13.29 1 г  16 хв 
Пирогова 13.35 1 хв  13.36 1 г  23 хв 
Огульці 13.40 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6913 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031