У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6914 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6914 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 12.01 і прибуває на станцію Ніжин о 14.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Червоні Партизани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-14 по 2019-08-14: В добу 14.08.19р. змінюється розклад руху:  е/п 6917 Бобровиця 11.11/12 Заворичі 11.38/39 Бобрик 11.49/50 Бровари 12.12/13 Б/п 837 км 12.23 Дарниця 12.33/36 Київ-Деміївський 12.51/52 Київ-Товарний 12.59 З.п.Північна 13.01/04 Київ-Вол 13.15/20 далі діючим розкладом  е/п 6912 Бобрик 11.31/40 Заворичі 11.49/12.02 Бобровиці 12.23/24 Кобижча 12.36/37 Носівка 12.45/46 Ніжин 13.11  е/п 6914 Бобровиці 14.02/03 Кобижча 14.05/06 Носівка 14.24/25 Ніжин 14.50  - е/п 6921 Бобровиці 14.15/21 Заворичі 14.42/43 Бобрик 14.51/52 Бровари 15.14/15 Б/п 837 км 15.26 Дарниця 15.36/45 Київ-Деміївський 16.00/01 Київ-Товарний 16.08 Північна ( тупик ) 16.11

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 12.01
Караваєві Дачі 12.05 1 хв  12.06 4 хв 
Київ-Пас. 12.12 3 хв  12.15 11 хв 
Протасів Яр 12.19 1 хв  12.20 18 хв 
Київ-Деміївський 12.24 1 хв  12.25 23 хв 
Видубичі 12.27 3 хв  12.30 26 хв 
Лівий Берег 12.35 1 хв  12.35 34 хв 
Дарниця 12.40 3 хв  12.43 39 хв 
Депо Дарниця 12.47 2 хв  12.49 46 хв 
ДВРЗ 12.51 1 хв  12.51 50 хв 
Ялинка 12.56 1 хв  12.57 55 хв 
Княжичі 13.00 1 хв  13.00 59 хв 
Бровари 13.03 1 хв  13.04 1 г  2 хв 
Квітневий 13.07 1 хв  13.08 1 г  6 хв 
Парникова 13.12 1 хв  13.13 1 г  11 хв 
Димерка 13.16 1 хв  13.17 1 г  15 хв 
Жердове 13.21 1 хв  13.22 1 г  20 хв 
Бобрик 13.26 1 хв  13.27 1 г  25 хв 
Семиполки 13.30 1 хв  13.30 1 г  29 хв 
Заворичі 13.36 1 хв  13.37 1 г  35 хв 
Трубіж 13.42 1 хв  13.42 1 г  41 хв 
Ярославка 13.45 1 хв  13.45 1 г  44 хв 
Марківці 13.49 1 хв  13.49 1 г  48 хв 
Макарівка 13.53 1 хв  13.53 1 г  52 хв 
Бобровиця 13.57 1 хв  13.58 1 г  56 хв 
Попудренко 14.06 1 хв  14.06 2 г  5 хв 
Кобижчі 14.10 1 хв  14.11 2 г  9 хв 
Космічна 14.15 1 хв  14.15 2 г  14 хв 
Носівка 14.19 1 хв  14.20 2 г  18 хв 
Дослідна 14.26 1 хв  14.26 2 г  25 хв 
Червоні Партизани 14.31 1 хв  14.32 2 г  30 хв 
Григоро-Іванівка 14.38 1 хв  14.38 2 г  37 хв 
Ніжин 14.45 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6914 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30