У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6914 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6914 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 12.01 і прибуває на станцію Ніжин о 15.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Червоні Партизани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 12.01
Караваєві Дачі 12.05 1 хв  12.06 4 хв 
Київ-Пас. 12.12 3 хв  12.15 11 хв 
Протасів Яр 12.19 1 хв  12.20 18 хв 
Київ-Деміївський 12.24 1 хв  12.25 23 хв 
Видубичі 12.27 3 хв  12.30 26 хв 
Лівий Берег 12.35 1 хв  12.35 34 хв 
Дарниця 12.40 3 хв  12.43 39 хв 
Депо Дарниця 12.47 2 хв  12.49 46 хв 
ДВРЗ 12.51 1 хв  12.51 50 хв 
Ялинка 12.56 1 хв  12.57 55 хв 
Княжичі 13.00 1 хв  13.00 59 хв 
Бровари 13.04 17 хв  13.21 1 г  3 хв 
Квітневий 13.24 1 хв  13.25 1 г  23 хв 
Парникова 13.29 1 хв  13.30 1 г  28 хв 
Димерка 13.33 1 хв  13.34 1 г  32 хв 
Жердове 13.38 1 хв  13.39 1 г  37 хв 
Бобрик 13.43 1 хв  13.44 1 г  42 хв 
Семиполки 13.47 1 хв  13.47 1 г  46 хв 
Заворичі 13.53 1 хв  13.54 1 г  52 хв 
Трубіж 13.59 1 хв  13.59 1 г  58 хв 
Ярославка 14.02 1 хв  14.02 2 г  1 хв 
Марківці 14.06 1 хв  14.06 2 г  5 хв 
Макарівка 14.10 1 хв  14.10 2 г  9 хв 
Бобровиця 14.14 1 хв  14.15 2 г  13 хв 
Попудренко 14.23 1 хв  14.23 2 г  22 хв 
Кобижчі 14.27 1 хв  14.28 2 г  26 хв 
Космічна 14.32 1 хв  14.32 2 г  31 хв 
Носівка 14.36 1 хв  14.37 2 г  35 хв 
Дослідна 14.43 1 хв  14.43 2 г  42 хв 
Червоні Партизани 14.48 1 хв  14.49 2 г  47 хв 
Григоро-Іванівка 14.55 1 хв  14.55 2 г  54 хв 
Ніжин 15.02 3 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6914 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції