У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6914 Люботин — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6914 сполученням Люботин - Харків-Балашівський відправляється зі станції Люботин о 14.54 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 15.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

31/10 відмінено; 29,30/10 змінюється маршрут слідування; 1-15/11 відмінено
з 2019-10-29 по 2019-11-16: 01-15/11/2019: п.6913 Харків-Пас. - Огульці відмінено п.6914 Огульці - Харків-Балаш.
з 2019-10-29 по 2019-11-16: 01-15/11/2019: п.6913 Харків-Пас. - Огульці відмінено п.6914 Огульці - Харків-Балаш.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 14.54
Водяна 14.59 1 хв  15.00 5 хв 
Коротич 15.07 1 хв  15.08 13 хв 
Рай-Оленівка 15.11 1 хв  15.12 17 хв 
Пісочин 15.14 1 хв  15.15 20 хв 
Рижів 15.19 1 хв  15.20 25 хв 
Хвилинка 15.23 1 хв  15.24 29 хв 
Нова Баварія 15.27 1 хв  15.28 33 хв 
6 Км 15.34 1 хв  15.35 40 хв 
Диканівка 15.38 1 хв  15.39 44 хв 
Верещаківка-Левадська 15.43 1 хв  15.44 49 хв 
Харків-Балашівський 15.48 54 хв 

У розкладі поїзда 6914 Люботин — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031