У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6915 Харків-Балашівський — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6915 сполученням Харків-Балашівський - Огульці відправляється зі станції Харків-Балашівський о 16.15 і прибуває на станцію Огульці о 17.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

25/10,26/10 слідує ДР. Відпр. ст. Х-Балашовський о 16:13.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 16.15
Верещаківка-Левадська 16.19 1 хв  16.20 4 хв 
Диканівка 16.23 1 хв  16.24 8 хв 
6 Км 16.26 1 хв  16.27 11 хв 
Нова Баварія 16.33 1 хв  16.34 18 хв 
Хвилинка 16.37 1 хв  16.38 22 хв 
Рижів 16.40 1 хв  16.41 25 хв 
Пісочин 16.43 2 хв  16.45 28 хв 
Рай-Оленівка 16.47 1 хв  16.48 32 хв 
Коротич 16.50 1 хв  16.51 35 хв 
Водяна 16.56 1 хв  16.57 41 хв 
Люботин 17.02 1 хв  17.03 47 хв 
Любівка 17.08 1 хв  17.09 53 хв 
Караванна 17.12 1 хв  17.13 57 хв 
Люботин-Західний 17.16 1 хв  17.17 1 г  1 хв 
Пирогова 17.24 2 хв  17.26 1 г  9 хв 
Огульці 17.32 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6915 Харків-Балашівський — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930