У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6915/6919 Запоріжжя-2 — Сиваш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6915/6919 сполученням Запоріжжя-2 - Сиваш відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 15.38 і прибуває на станцію Сиваш о 20.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кушугум, Плавні-Вантажні, Таврійськ, Пришиб, Федорівка, Мелітополь, 1240 Км, 1267 Км, Юрицине, 1305 Км, Салькове, 1328 Км, Чонгар.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 15.38
Запоріжжя-1 15.45 4 хв  15.49 7 хв 
Кушугум 16.01 1 хв  16.02 23 хв 
Канкринівка 16.10 1 хв  16.11 32 хв 
Плавні-Вантажні 16.20 1 хв  16.21 42 хв 
Плавні-Пас. 16.24 1 хв  16.25 46 хв 
Таврійськ 16.40 2 хв  16.42 1 г  2 хв 
Бурчацьк 16.52 1 хв  16.53 1 г  14 хв 
Пришиб 17.08 1 хв  17.09 1 г  30 хв 
Плодородна 17.23 1 хв  17.24 1 г  45 хв 
Федорівка 17.35 2 хв  17.37 1 г  57 хв 
Обільна 17.51 1 хв  17.52 2 г  13 хв 
Мелітополь 18.03 3 хв  18.06 2 г  25 хв 
Тащенак 18.18 1 хв  18.19 2 г  40 хв 
1240 Км 18.27 1 хв  18.28 2 г  49 хв 
Якимівка 18.34 1 хв  18.35 2 г  56 хв 
1267 Км 18.53 1 хв  18.54 3 г  15 хв 
Сокологірне 18.59 1 хв  19.00 3 г  21 хв 
Юрицине 19.10 1 хв  19.11 3 г  32 хв 
Партизани 19.21 1 хв  19.22 3 г  43 хв 
1305 Км 19.30 1 хв  19.31 3 г  52 хв 
Новоолексіївка 19.36 2 хв  19.38 3 г  58 хв 
Салькове 19.45 1 хв  19.46 4 г  7 хв 
Джимбулук 19.55 1 хв  19.56 4 г  17 хв 
1328 Км 19.59 1 хв  20.00 4 г  21 хв 
1334 Км 20.07 1 хв  20.08 4 г  29 хв 
Чонгар 20.12 1 хв  20.13 4 г  34 хв 
Сиваш 20.21 4 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6915/6919 Запоріжжя-2 — Сиваш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031