У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6916 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6916 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 13.24 і прибуває на станцію Ніжин о 16.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Червоні Партизани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 13.24
Караваєві Дачі 13.29 1 хв  13.30 5 хв 
Київ-Пас. 13.36 5 хв  13.41 12 хв 
Протасів Яр 13.45 1 хв  13.46 21 хв 
Київ-Деміївський 13.50 2 хв  13.52 26 хв 
Видубичі 13.55 3 хв  13.58 31 хв 
Лівий Берег 14.03 1 хв  14.03 39 хв 
Дарниця 14.09 8 хв  14.17 45 хв 
Депо Дарниця 14.21 2 хв  14.23 57 хв 
ДВРЗ 14.25 1 хв  14.25 1 г  1 хв 
Ялинка 14.30 1 хв  14.31 1 г  6 хв 
Княжичі 14.34 1 хв  14.34 1 г  10 хв 
Бровари 14.37 1 хв  14.38 1 г  13 хв 
Квітневий 14.41 1 хв  14.42 1 г  17 хв 
Парникова 14.46 1 хв  14.47 1 г  22 хв 
Димерка 14.50 1 хв  14.51 1 г  26 хв 
Жердове 14.55 1 хв  14.56 1 г  31 хв 
Бобрик 15.00 1 хв  15.01 1 г  36 хв 
Семиполки 15.04 1 хв  15.04 1 г  40 хв 
Заворичі 15.10 9 хв  15.19 1 г  46 хв 
Трубіж 15.24 1 хв  15.24 2 г 
Ярославка 15.27 1 хв  15.27 2 г  3 хв 
Марківці 15.31 1 хв  15.31 2 г  7 хв 
Макарівка 15.35 1 хв  15.36 2 г  11 хв 
Бобровиця 15.39 1 хв  15.40 2 г  15 хв 
Попудренко 15.48 1 хв  15.48 2 г  24 хв 
Кобижчі 15.52 1 хв  15.53 2 г  28 хв 
Космічна 15.57 1 хв  15.57 2 г  33 хв 
Носівка 16.01 1 хв  16.02 2 г  37 хв 
Дослідна 16.08 1 хв  16.08 2 г  44 хв 
Червоні Партизани 16.13 1 хв  16.14 2 г  49 хв 
Григоро-Іванівка 16.20 1 хв  16.20 2 г  56 хв 
Ніжин 16.27 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6916 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції