У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6916 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6916 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 13.23 і прибуває на станцію Ніжин о 16.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Червоні Партизани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 13.23
Караваєві Дачі 13.27 1 хв  13.28 4 хв 
Київ-Пас. 13.34 7 хв  13.41 11 хв 
Протасів Яр 13.45 1 хв  13.46 22 хв 
Київ-Деміївський 13.50 2 хв  13.52 27 хв 
Видубичі 13.55 3 хв  13.58 32 хв 
Лівий Берег 14.03 1 хв  14.03 40 хв 
Дарниця 14.09 8 хв  14.17 46 хв 
Депо Дарниця 14.21 2 хв  14.23 58 хв 
ДВРЗ 14.25 1 хв  14.25 1 г  2 хв 
Ялинка 14.30 1 хв  14.31 1 г  7 хв 
Княжичі 14.34 1 хв  14.34 1 г  11 хв 
Бровари 14.37 1 хв  14.38 1 г  14 хв 
Квітневий 14.41 1 хв  14.42 1 г  18 хв 
Парникова 14.46 1 хв  14.47 1 г  23 хв 
Димерка 14.50 1 хв  14.51 1 г  27 хв 
Жердове 14.55 1 хв  14.56 1 г  32 хв 
Бобрик 15.00 1 хв  15.01 1 г  37 хв 
Семиполки 15.04 1 хв  15.04 1 г  41 хв 
Заворичі 15.10 1 хв  15.11 1 г  47 хв 
Трубіж 15.16 1 хв  15.16 1 г  53 хв 
Ярославка 15.19 1 хв  15.19 1 г  56 хв 
Марківці 15.23 1 хв  15.23 2 г 
Макарівка 15.27 1 хв  15.28 2 г  4 хв 
Бобровиця 15.31 1 хв  15.32 2 г  8 хв 
Попудренко 15.40 1 хв  15.40 2 г  17 хв 
Кобижчі 15.44 1 хв  15.45 2 г  21 хв 
Космічна 15.49 1 хв  15.49 2 г  26 хв 
Носівка 15.53 1 хв  15.54 2 г  30 хв 
Дослідна 16.00 1 хв  16.00 2 г  37 хв 
Червоні Партизани 16.05 1 хв  16.06 2 г  42 хв 
Григоро-Іванівка 16.12 1 хв  16.12 2 г  49 хв 
Ніжин 16.19 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6916 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031