У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6916 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6916 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 13.23 і прибуває на станцію Ніжин о 16.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Червоні Партизани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 13.23
Караваєві Дачі 13.27 1 хв  13.28 4 хв 
Київ-Пас. 13.34 7 хв  13.41 11 хв 
Протасів Яр 13.45 1 хв  13.46 22 хв 
Київ-Деміївський 13.50 2 хв  13.52 27 хв 
Видубичі 13.55 3 хв  13.58 32 хв 
Лівий Берег 14.03 1 хв  14.03 40 хв 
Дарниця 14.09 8 хв  14.17 46 хв 
Депо Дарниця 14.21 2 хв  14.23 58 хв 
ДВРЗ 14.25 1 хв  14.25 1 г  2 хв 
Ялинка 14.30 1 хв  14.31 1 г  7 хв 
Княжичі 14.34 1 хв  14.34 1 г  11 хв 
Бровари 14.37 1 хв  14.38 1 г  14 хв 
Квітневий 14.41 1 хв  14.42 1 г  18 хв 
Парникова 14.46 1 хв  14.47 1 г  23 хв 
Димерка 14.50 1 хв  14.51 1 г  27 хв 
Жердове 14.55 1 хв  14.56 1 г  32 хв 
Бобрик 15.00 1 хв  15.01 1 г  37 хв 
Семиполки 15.04 1 хв  15.04 1 г  41 хв 
Заворичі 15.10 1 хв  15.11 1 г  47 хв 
Трубіж 15.16 1 хв  15.16 1 г  53 хв 
Ярославка 15.19 1 хв  15.19 1 г  56 хв 
Марківці 15.23 1 хв  15.23 2 г 
Макарівка 15.27 1 хв  15.28 2 г  4 хв 
Бобровиця 15.31 1 хв  15.32 2 г  8 хв 
Попудренко 15.40 1 хв  15.40 2 г  17 хв 
Кобижчі 15.44 1 хв  15.45 2 г  21 хв 
Космічна 15.49 1 хв  15.49 2 г  26 хв 
Носівка 15.53 1 хв  15.54 2 г  30 хв 
Дослідна 16.00 1 хв  16.00 2 г  37 хв 
Червоні Партизани 16.05 1 хв  16.06 2 г  42 хв 
Григоро-Іванівка 16.12 1 хв  16.12 2 г  49 хв 
Ніжин 16.19 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6916 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30