У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6916 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6916 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 18.04 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 18.04
Пирогова 18.09 1 хв  18.10 5 хв 
Люботин-Західний 18.17 1 хв  18.18 13 хв 
Караванна 18.21 1 хв  18.22 17 хв 
Любівка 18.25 1 хв  18.26 21 хв 
Люботин 18.31 5 хв  18.36 27 хв 
Водяна 18.41 1 хв  18.42 37 хв 
Коротич 18.49 1 хв  18.50 45 хв 
Рай-Оленівка 18.53 1 хв  18.54 49 хв 
Пісочин 18.56 2 хв  18.58 52 хв 
Рижів 19.01 1 хв  19.02 57 хв 
Хвилинка 19.05 1 хв  19.06 1 г  1 хв 
Нова Баварія 19.09 1 хв  19.10 1 г  5 хв 
Новоселівка 19.17 1 хв  19.18 1 г  13 хв 
Харків-Пас. 19.23 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6916 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031