У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6917 Ніжин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6917 сполученням Ніжин - Київ-Волинський відправляється зі станції Ніжин о 10.20 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 10.20
Григоро-Іванівка 10.26 1 хв  10.27 6 хв 
Червоні Партизани 10.32 1 хв  10.32 12 хв 
Дослідна 10.38 1 хв  10.39 18 хв 
Носівка 10.46 1 хв  10.47 26 хв 
Космічна 10.51 1 хв  10.52 31 хв 
Кобижчі 10.57 1 хв  10.58 37 хв 
Попудренко 11.02 1 хв  11.03 42 хв 
Бобровиця 11.10 1 хв  11.11 50 хв 
Макарівка 11.15 1 хв  11.16 55 хв 
Марківці 11.20 1 хв  11.20 1 г 
Ярославка 11.24 1 хв  11.25 1 г  4 хв 
Трубіж 11.28 1 хв  11.28 1 г  8 хв 
Заворичі 11.32 1 хв  11.33 1 г  12 хв 
Семиполки 11.39 1 хв  11.40 1 г  19 хв 
Бобрик 11.42 1 хв  11.43 1 г  22 хв 
Жердове 11.46 1 хв  11.47 1 г  26 хв 
Димерка 11.51 1 хв  11.52 1 г  31 хв 
Парникова 11.55 1 хв  11.56 1 г  35 хв 
Квітневий 12.00 1 хв  12.01 1 г  40 хв 
Бровари 12.05 1 хв  12.06 1 г  45 хв 
Княжичі 12.10 1 хв  12.10 1 г  50 хв 
Ялинка 12.13 1 хв  12.13 1 г  53 хв 
ДВРЗ 12.18 1 хв  12.19 1 г  58 хв 
Депо Дарниця 12.21 1 хв  12.22 2 г  1 хв 
Дарниця 12.26 3 хв  12.29 2 г  6 хв 
Лівий Берег 12.34 1 хв  12.35 2 г  14 хв 
Видубичі 12.40 1 хв  12.41 2 г  20 хв 
Київ-Деміївський 12.44 1 хв  12.45 2 г  24 хв 
Протасів Яр 12.49 1 хв  12.50 2 г  29 хв 
Київ-Пас. 12.54 3 хв  12.57 2 г  34 хв 
Караваєві Дачі 13.03 1 хв  13.04 2 г  43 хв 
Київ-Волинський 13.08 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6917 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728