У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6918 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 15.27 і прибуває на станцію Ніжин о 18.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Червоні Партизани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 15.27
Караваєві Дачі 15.32 1 хв  15.33 5 хв 
Київ-Пас. 15.39 3 хв  15.42 12 хв 
Протасів Яр 15.46 1 хв  15.47 19 хв 
Київ-Деміївський 15.51 1 хв  15.52 24 хв 
Видубичі 15.54 3 хв  15.57 27 хв 
Лівий Берег 16.01 1 хв  16.02 34 хв 
Дарниця 16.07 3 хв  16.10 40 хв 
Депо Дарниця 16.14 1 хв  16.15 47 хв 
ДВРЗ 16.17 1 хв  16.18 50 хв 
Ялинка 16.23 1 хв  16.24 56 хв 
Княжичі 16.26 1 хв  16.27 59 хв 
Бровари 16.30 1 хв  16.31 1 г  3 хв 
Квітневий 16.34 1 хв  16.35 1 г  7 хв 
Парникова 16.39 1 хв  16.40 1 г  12 хв 
Димерка 16.43 1 хв  16.44 1 г  16 хв 
Жердове 16.48 1 хв  16.49 1 г  21 хв 
Бобрик 16.53 1 хв  16.54 1 г  26 хв 
Семиполки 16.56 1 хв  16.57 1 г  29 хв 
Заворичі 17.03 1 хв  17.04 1 г  36 хв 
Трубіж 17.08 1 хв  17.09 1 г  41 хв 
Ярославка 17.11 1 хв  17.12 1 г  44 хв 
Марківці 17.15 1 хв  17.16 1 г  48 хв 
Макарівка 17.19 1 хв  17.20 1 г  52 хв 
Бобровиця 17.24 1 хв  17.25 1 г  57 хв 
Попудренко 17.32 1 хв  17.33 2 г  5 хв 
Кобижчі 17.37 1 хв  17.38 2 г  10 хв 
Космічна 17.41 1 хв  17.42 2 г  14 хв 
Носівка 17.46 1 хв  17.47 2 г  19 хв 
Дослідна 17.52 1 хв  17.53 2 г  25 хв 
Червоні Партизани 17.58 1 хв  17.59 2 г  31 хв 
Григоро-Іванівка 18.04 1 хв  18.05 2 г  37 хв 
Ніжин 18.12 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6918 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031