У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6918 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 15.31 і прибуває на станцію Ніжин о 18.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Червоні Партизани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 15.31
Караваєві Дачі 15.36 1 хв  15.37 5 хв 
Київ-Пас. 15.43 4 хв  15.47 12 хв 
Протасів Яр 15.51 1 хв  15.52 20 хв 
Київ-Деміївський 15.56 1 хв  15.57 25 хв 
Видубичі 15.59 3 хв  16.02 28 хв 
Лівий Берег 16.07 1 хв  16.07 36 хв 
Дарниця 16.12 3 хв  16.15 41 хв 
Депо Дарниця 16.19 2 хв  16.21 48 хв 
ДВРЗ 16.23 1 хв  16.23 52 хв 
Ялинка 16.28 1 хв  16.29 57 хв 
Княжичі 16.32 1 хв  16.32 1 г  1 хв 
Бровари 16.35 1 хв  16.36 1 г  4 хв 
Квітневий 16.39 1 хв  16.40 1 г  8 хв 
Парникова 16.44 1 хв  16.45 1 г  13 хв 
Димерка 16.48 1 хв  16.49 1 г  17 хв 
Жердове 16.53 1 хв  16.54 1 г  22 хв 
Бобрик 16.58 1 хв  16.59 1 г  27 хв 
Семиполки 17.02 1 хв  17.02 1 г  31 хв 
Заворичі 17.08 1 хв  17.09 1 г  37 хв 
Трубіж 17.14 1 хв  17.14 1 г  43 хв 
Ярославка 17.17 1 хв  17.17 1 г  46 хв 
Марківці 17.21 1 хв  17.21 1 г  50 хв 
Макарівка 17.25 1 хв  17.25 1 г  54 хв 
Бобровиця 17.29 1 хв  17.30 1 г  58 хв 
Попудренко 17.38 1 хв  17.38 2 г  7 хв 
Кобижчі 17.42 1 хв  17.43 2 г  11 хв 
Космічна 17.47 1 хв  17.47 2 г  16 хв 
Носівка 17.51 1 хв  17.52 2 г  20 хв 
Дослідна 17.58 1 хв  17.58 2 г  27 хв 
Червоні Партизани 18.03 1 хв  18.04 2 г  32 хв 
Григоро-Іванівка 18.10 1 хв  18.10 2 г  39 хв 
Ніжин 18.17 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6918 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031