У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6918/6920/ Сиваш — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6918/6920/ сполученням Сиваш - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Сиваш о 06.26 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 12.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1334 Км, Джимбулук, Новоолексіївка, Новоолексіївка, Партизани, Сокологірне, Якимівка, Тащенак, Обільна, Плодородна, Бурчацьк, Плавні-Вантажні, Кушугум.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сиваш 06.26
Чонгар 06.35 1 хв  06.36 9 хв 
1334 Км 06.40 1 хв  06.41 14 хв 
1328 Км 06.48 1 хв  06.49 22 хв 
Джимбулук 06.53 1 хв  06.54 27 хв 
Салькове 07.04 1 хв  07.05 38 хв 
Новоолексіївка 07.14 2 хв  07.16 48 хв 
Генічеськ 07.29 21 хв  07.50 1 г  3 хв 
Новоолексіївка 08.05 12 хв  08.17 1 г  39 хв 
1305 Км 08.24 1 хв  08.25 1 г  58 хв 
Партизани 08.32 1 хв  08.33 2 г  6 хв 
Юрицине 08.42 1 хв  08.43 2 г  16 хв 
Сокологірне 08.53 1 хв  08.54 2 г  27 хв 
1267 Км 09.00 1 хв  09.01 2 г  34 хв 
Якимівка 09.26 2 хв  09.28 3 г 
1240 Км 09.34 1 хв  09.35 3 г  8 хв 
Тащенак 09.45 1 хв  09.46 3 г  19 хв 
Мелітополь 09.59 2 хв  10.01 3 г  33 хв 
Обільна 10.11 1 хв  10.12 3 г  45 хв 
Федорівка 10.25 2 хв  10.27 3 г  59 хв 
Плодородна 10.36 2 хв  10.38 4 г  10 хв 
Пришиб 10.47 1 хв  10.48 4 г  21 хв 
Бурчацьк 10.57 1 хв  10.58 4 г  31 хв 
Таврійськ 11.08 2 хв  11.10 4 г  42 хв 
Плавні-Вантажні 11.28 2 хв  11.30 5 г  2 хв 
Канкринівка 11.40 1 хв  11.41 5 г  14 хв 
Кушугум 11.50 1 хв  11.51 5 г  24 хв 
Запоріжжя-1 12.03 5 хв  12.08 5 г  37 хв 
Запоріжжя-2 12.15 5 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6918/6920/ Сиваш — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031